На 1 грудня клієнти «Волиньгаз Збуту» наростили борги за газ на 100 млн грн

На 1 грудня 2020р заборгованість клієнтів ТОВ «Волиньгаз Збут» за спожитий природний газ становить 528 млн грн і у порівнянні з жовтнем сума боргу зросла на 30%.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

«Волиньгаз Збут» постачає природний газ у 251 тисячу волинських домоволодінь.

З них понад 130 тисяч мають заборгованість за три і більше місяців.

Лідерами по несплаті за спожитий газ, як і в листопаді, залишаються жителі Луцька та Луцького району, Ковеля, Нововолинська і Володимира-Волинського.

«Ми вдячні клієнтам, які вчасно розраховуються за спожитий ресурс. Адже безперебійність постачання газу напряму залежить від розрахунків споживачів. Тих, в кого виникли прострочені платежі закликаємо розрахуватися, не чекаючи судового позову. Адже у разі стягнення коштів через суд, боржнику потрібно буде додатково сплатити судовий збір та штрафні санкції», – зауважує директор «Волиньгаз Збут» Микола Тищук.

Він додав, що ті родини, які опинилися в скрутному фінансовому становищі, можуть укласти договір реструктуризації та оплачувати борг частинами упродовж кількох місяців.

У листопаді такою можливістю скористалися власники 49 домоволодінь.

16:20 / 21 грудня 2020

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події