Міненерго хоче знизити ціну на газ для населення

За даними інформагенства «Українські новини» в Міністерстві енергетики і вугільної промисловості розглядають можливість повернення до ПСО (державного регулювання цін на газ) для вразливих споживачів з 1 лютого 2021р. До групи «вразливих споживачів» відносять побутових споживачів, тобто населення, а це 12 млн споживачів природногогазу.

Міненерго пропонує, щоб «Укргазвидобування», «Чорноморнафтогаз» і постачальник останньої надії НАК «Нафтогаз України», продавати газ за фіксованою ціною компаніям, які постачають його населенню. Фіксовану ціну пропонується встановити з 1 лютого 2021р строком на 1 рік. Ціна буде визначатися за формулою «хаб мінус», тобто без урахування вартості транспортування газу від NCG до західного кордону України. Торгова надбавка постачальника визначена в розмірі 2,5%. Саме з цією надбавкою ціна буде вважатися граничною.

Нагадаємо, що за останній тиждень в Україні відбулося кілька резонансних стихійних протестів населення у різних регіонах через різке збільшення цін на газ та вартості доставки газу.

10:52 / 11 січня 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події