«Миколаївгаз» пропонує комплекс робіт по заміні старого газового обладнання на нове

На початку 2021р АТ “Миколаївгаз” запропонувало своїм споживачам нові послуги з продажу газового обладнання та приладів, зокрема заміни старого газового обладнання на нове.

Всі товари, які пропонує компанія, сертифіковані та відповідають міжнародним стандартам якості. Один з найпопулярніших сегментів у продажі газового оснащення становлять котли.

Споживачі природного газу та забудовники активно купують у компанії нове енергоефективне обладнання для своїх осель. З метою економії на опаленні в зимовий період споживачі дедалі частіше обирають нові енергоефективні газові котли, адже заміна старого обладнання на нове сприяє значній економії газу.

Якщо котел відпрацював більше 10 років, то він втрачає свій коефіцієнт корисної дії (ККД) до 40%, і це відображається у платіжках. «Миколаївгаз» радить: якщо споживачі хочуть заощадити на оплаті за газ, то варто замислитись над заміною застарілого газового обладнання на нове, сучасне та енергоефективне для обігруву своїх осель.

Правильно підібрати котел відповідно до характеристик помешкання та його потреб допоможуть персональні менеджери в Клієнтських просторах 104.ua. Порівняти та обрати енергоефективне газове обладнання можна в Інтернет-магазині 104.ua Market.

На сайті ви знайдете великий вибір сучасної та енергоефективної техніки з її детальною характеристикою. Якщо після перегляду певної категорії товарів у вас залишаться питання, то вас проконсультує менеджер за номером 0800 304 104.

Замовити покупку та встановлення приладів можна в Клієнтських просторах 104.ua. Компанія «Миколаївгаз» здійснить повний комплекс робіт із заміни котла.

До послуги з реконструкції входить демонтаж/монтаж обладнання, оформлення пакету дозвільних та технічних документів, сертифіковані матеріали, комплектуючі та надання гарантії.

10:25 / 29 грудня 2021

Подiї
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
Всі події