Майже 40% побутових клієнтів «Хмельницкгазу» мають борги за доставку

Станом на 1 листопада поточного року 62% клієнтів АТ «Хмельницькгаз» своєчасно розраховуються доставку газу.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Завдяки цьому, «Хмельницькгаз» підготував газові мережі регіону до роботи в опалювальний сезон в умовах максимального навантаження та продовжує цілодобово забезпечувати безперебійний розподіл газу.

Водночас, більше 55 тис. споживачів накопичили борги, серед яких і 9 тис. отримувачів державної допомоги. Тож, наразі заборговані суми стягуються в судовому порядку, а субсидіанти ризикують залишитися субсидії.

«Ми вдячні нашим клієнтам за розуміння важливості вчасної оплати послуг з доставки газу. Адже, як відомо, саме за рахунок тарифних коштів здійснюється обслуговування та утримання близько 18 тис.км газових мереж області, їх підготовка до зими, функціонування аварійно-диспетчерської та інших виробничих служб. Водночас, підтримується в цілодобовому режимі робота усіх технологічних процесів по забезпеченню безперебійної доставки газу до кожного споживача. Адже це - особливо важливо в опалювальний сезон», - інформує комерційний директор «Хмельницькгаз» Олександр Надольний.

Разом з тим, загальна сума заборгованості клієнтів «Хмельницькгазу» за послуги розподілу газу сягнула більше 18 млн грн. Тож за наявності боргу споживачу направляється попередження. За відсутності реагування - стягнення боргу здійснюється в судовому порядку. При цьому, крім суми боргу, боржник сплачує і судові витрати.

Тож «Хмельницькгаз» закликає споживачів не допускати накопичення боргів, а вчасно розраховуватися за отримані послуги з розподілу газу, аби гарантувати стабільну та безпечну доставку газу в свою домівку.

Нагадаємо, що клієнти «Хмельницькгазу» з початку року, відповідно до законодавства, сплачують за доставку газу за окремим рахунком своїй газорозподільній компанії. Тож, в умовах карантину, сплатити за доставку можна з дому, за обраним клієнтом зручним платіжним сервісом та найменшою комісією через:

- Особистий кабінет на сайті 104.ua

- Чат-бот «7104ua» у Viber Telegram

- Мобільний додаток 104Mobile для Android

- Мобільний додаток 104Mobile Light для iPhone

Нагадаємо, що навіть у діючий період карантинних обмежень, «Хмельницькгаз», як підприємство критичної інфраструктури, ні на мить не припиняє доставляти природний газ понад 400 тис подолян.

Відтак, аби гарантувати подальший безперебійний та безпечний розподіл, газорозподільна компанія звертається з великим проханням своєчасної та повної оплати наданих послуг до 20 числа місяця або за фінансової можливості.

11:15 / 11 листопада 2020

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події