Котельня північного промвузла в Сумах за 3 місяці заборгувала «Сумигазу» майже 20 млн грн

ТОВ «КППВ» порушує умови договору з АТ «Сумигаз» та від листопада місяця накопичило заборгованість на понад 19 млн грн.

Від початку опалювального сезону від теплопостачальної компанії не надійшов жоден платіж за розподіл газу до котельні, яка розпочала роботу в листопаді 2021р.

Нагадаємо, що 29.10.2021р за сприяння Сумської обласної державної адміністрації та міського голови міста Суми укладений договір про переведення боргу та реструктуризацію боргу між АТ «Сумське МНВО», АТ «Сумигаз» та ТОВ «КППВ» на загальну суму 39 млн грн.

Відповідно до угоди органи міської влади виступили поручителями за ТОВ «КППВ».

«Сумигаз» вимушений знову звертатися щодо ситуації з Котельнею північного промвузла до міського голови міста Суми, прокуратури, Служби безпеки України, і публічно вкотре висловлює стурбованість за сумчан, для яких опалювальний сезон під загрозою.

Загалом 30% доходів «Сумигаз» отримує саме за послуги розподілу газу, надані теплопостачальним компаніям.

Тому зменшення рівня розрахунків з боку підприємств ТКЕ негативно позначаються не лише на внутрішньому фінансовому стані газорозподільного підприємства, а й на його розрахунках з контрагентами.

Своєчасна оплата за доставку газу – це кошти для утримання газових мереж та обладнання на них, виконання капітальних реконструкцій та поточних ремонтів, підтримки належного тиску газу, аби газ був доставлений до кожного споживача.

Суттєва частина плати за розподіл газу спрямовується на роботу аварійно-диспетчерської служби 104, яка в режимі 24/7 захищає здоров’я, життя і безпеку усіх користувачів.

13:45 / 19 січня 2022

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події