Компанія EPAM Systems починає фінансувати волонтерів із Leleka Foundation для постачання медичних матеріалів

Фонд EPAM Ukraine Assistance Fund, який був утворений одним із найбільших в Україні розробників програмного забезпечення, компанією EPAM Systems, розпочинає фінансування волонтерської організації Leleka Foundation, яка займається забезпеченням медичними матеріалами підрозділів Збройних сил України, інших сил оборони, медичних закладів тощо.

Про це йдеться в прес-релізі організацій-партнерів, який був опублікований 17 червня. «Благодійний фонд Leleka Foundation, зареєстрована у США волонтерська організація з командою в Україні, сьогодні оголосив про партнерство у постачанні медичної допомоги в Україну з EPAM Systems Inc., провідною IT-компанією, що надає послуги з цифрових трансформацій і продуктового інжинірингу», - йдеться у повідомленні.

У квітні 2022 р. EPAM Systems утворила фонд EPAM Ukraine Assistance Fund, який фінансує поставки в Україну медичних товарів, продуктів харчування, засобів гігієни, транспорту, надає іншу гуманітарну підтримку.

Відтепер, фонд EPAM Systems в тому числі буде фінансувати роботу Leleka Foundation, яка з 2014 р. замається поставками медичних матеріалів для сил оборони.

«Разом з фондом Leleka ми будемо підтримувати український народ і робити все можливе для того щоб допомогти з критичними ресурсами, включаючи медичну допомогу. EPAM має глибокий зв’язок з Україною завдяки своїм 14 000 співробітникам в Україні і багатьом іншим в інших локаціях, які родом з України», - сказала Шамілка Самарасіна, голова департаменту корпоративної соціальної відповідальності EPAM.

Довідка: благодійний фонд Leleka Foundation (https://leleka.care/) розпочав свою роботу у 2014 році, він був заснований українцями, які проживають у США. Його діяльність зосереджена на забезпеченні Збройних Сил України та інших сил оборони медичними матеріалами (аптечками та ін.), також фонд бере участь у соціальних проектах – реабілітації поранених, психологічній підтримці та забезпеченні шпиталів.

11 березня 2022 р. Американська торгова палата (ACC) включила Leleka Foundation до переліку верифікованих волонтерських організацій. За перші 3 місяці повномасштабної війни Leleka Foundation залучив понад 3 млн дол.

За ці кошти волонтери укомплектували понад 16 тисяч тактичних аптечок для надання першої медичної допомоги військовослужбовцям, 575 медичних рюкзаків для роботи військових лікарів, понад 10 тисяч турнікетів, а також 9 приладів вакуумної терапії ран, та 1 апарат для підтримки дихання для дітей

15:45 / 18 червня 2022

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події