Клієнти «Івано-Франківськгаз Збуту» винні за спожитий газ 0,4 млрд грн

Станом на 16 листопада заборгованість мешканців Прикарпаття перед ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» за спожитий газ складає 436,24 млн грн.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

У порівнянні з вереснем ця цифра зросла на 87,9 млн грн. За даними Асоціації постачальників енергоресурсів, до якої належить і ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут», за спожите у вересні 2020р блакитне паливо В Україні розрахувалося лише 40% домогосподарств.

Експерти Асоціації вказують, що традиційно в державі з вересня по лютий рівень розрахунків за житлово-комунальні послуги різко знижується, а листопад за статистикою є найгіршим місяцем за рівнем оплати населенням ЖКП.

«Зазвичай українці намагаються погасити накопичену за холодний сезон заборгованість у міжопалювальний період», - зазначає перший заступник голови правління Асоціації Євген Нацвін-Степанов.

У той же час, «Івано-Франківськгаз Збут» нагадує, що через несплату комунальних платежів, в т.ч. за спожитий газ терміном більш як три місяці і наявності заборгованості сума якої перевищує 340 грн. - боржник втратить право на отримання субсидії на наступні періоди.

Втім, укладений договір реструктуризації з компанією-постачальником газу гарантує збереження грошової соцдопомоги від держави.

«Заборгованість реструктуризується на строк до 12 місяців залежно від суми заборгованості та рівня сукупного доходу на дату реструктуризації. Зазвичай заборгованість необхідно погашати рівними частинами, а розмір першого внеску складає від 30 до 50 відсотків. У разі, коли доходу споживача не вистачає для повного погашення протягом 12 місяців, як виняток, строк дії договору може бути продовжений. Як правильно оформити заяву та інші деталі можна уточнити в Контакт-центрі за телефоном 0342 76 63 04», - говорить начальник відділу продажів фізичним особам «Івано-Франківськгаз Збуту» Леся Хараїм.

На час карантину «Івано-Франківськгаз Збут» не застосовує штрафні санкції за прострочення оплати за спожитий газ, а також не припиняє поставки газу боржникам. Однак такі послаблення жодним чином не означають, що можна несвоєчасно оплачувати рахунки.

Адже в компанії уже готують документи для стягнення боргів у судовому порядку. Аби уникнути перспектив судових позовів та втрати субсидій, рекомендуємо мешканцям Прикарпаття, які боргують за спожитий газ, укласти договори реструктуризації боргів. Зважаючи на епідемічну ситуацію в області рекомендуємо нашим клієнтам уникати місць масового скупчення людей та оплачувати рахунки за газ дистанційно.

Для вас працюють онлайн сервіси сайту 104.ua: Особистий кабінет, мобільні додатки для Android та iOS, а також вайбер-бот.

Окрім того, розроблена експрес-реєстрація, яка дозволяє створити Особистий кабінет на сайті 104.ua всього за один дзвінок.

Для цього потрібно зателефонувати до Контакт-центру за номером 067 65-65-104 і повідомити оператору номер особового рахунку (він є в платіжці кожного клієнта). Оператори самі зареєструють кабінет, а споживач у СМС отримає логін та пароль до нього.

 

17:33 / 16 листопада 2020

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події