Клієнт «Харківгазу» вкрав газу на 400 тис грн і тепер оплатить його

Верховний Суд зобов’язав мешканця м. Красноград, Харківської області, оплатити АТ «Харківгаз» майже 400 тис. грн за несанкціоноване використання газу.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Крім цієї суми, власнику домоволодіння доведеться компенсувати «Харківгазу» понад 18 тис. грн. судових витрат.

Під час обстеження газової інфраструктури в м. Красноград, в 2017р фахівцями «Харківгазу» виявлено несанкціонований гумовий газопровід. Цей газопровід був підключений до газорозподільних мереж та прокладений до одного з приватних домоволодінь міста.

За допомогою несанкціонованого газогону власники будинку необліковано використовували газ в своїй оселі, підключивши до нього газові прилади. Відповідно до вимог Кодексу ГРМ, за несанкціоновану врізку у газові мережі, споживачу нараховані до оплати обсяги природного газу вартістю майже 400 тис. грн.

Судовий розгляд справи споживача тривав понад 3-х років. Остаточну крапку у справі крадіжки газу, наприкінці лютого, поставив Верховний Суд.

Колегія суддів задовільнила вимогу «Харківгазу» стягнути зі споживача вартість необлікованого газу та зобов’язала власника будинку оплатити судові витрати.

Протягом минулого року фахівцями «Харківгазу» виявлено понад 70 несанкціонованих газопроводів, підключених споживачами до газових мереж.

Середній розмір нарахованої оплати, при несанкціонованому підключенні домоволодіння до газорозподільної системи, складає понад 100 тис. грн.

12:15 / 10 березня 2021

Подiї
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
Всі події