Кияни заборгували 4,8 млн грн за розподіл природного газу

Борги побутових клієнтів АТ «Київгаз» за розподіл газу становлять 4,8 млн грн. Про це повідомляє прес-служба «Київгазу». 16,5% споживачів в 2021р жодного разу не платили за розподіл блакитного палива. Найбільше боргують жителі Дніпровського, Солом’янського і Шевченківського районів столиці.

За словами «Київгазу», компанія не застосовує санкції за прострочення оплати за послугу розподілу газу у зв’язку з карантином та вимогою влади. Компанія зазначає, що введений урядом мораторій на нарахування пені, штрафів та відключення газу через заборгованість деякі споживачі сприйняли як можливість взагалі не сплачувати за доставку газу. Таких клієнтів у компанії 128,5 тисяч.

«У 736 тисяч жителів Києва, які користуються газовими колонками і плитами або виключно плитами, оплата за послуги з розподілу в рік не перевищує 25 гривень. Щомісячний платіж для такої категорії споживачів становить в середньому 2 гривні. Незважаючи на це, деякі споживачі не платять за отримані послуги», – розповідає директор департаменту розподілу та балансування газу АТ «Київгаз» Віталій Замараєв.

Фахівці компанії проводять активну роботу з попередження боржників, адже заборгованість за розподіл газу після карантину може стати причиною відключення від газопостачання. Так, від початку поточного року з допомогою телефонних повідомлень інформували про заборгованість 42,5 тис споживачів.

Крім того, клієнти АТ «Київгаз» мають можливість оплатити рахунки за доставку дистанційно, що найбільш безпечно в умовах пандемії. Працюють онлайн-сервіси: особистий кабінет, чатбот у мережі Телеграм, а також сторінки в соцмережах.

«Київгаз» закликає споживачів вчасно сплачувати за послугу розподілу газу і не допускати нарощування боргів, адже від цього залежить безперебійне та безаварійне газопостачання.

Довідка ExPro

Основною сферою діяльності АТ «Київгаз» є розподіл природного газу. Клієнтами компанії є понад 778 тис домогосподарств столиці, а також більше 1,5 тис підприємств, установ і організацій. Підприємство обслуговує 4,9 тис км газопроводів.

13:20 / 14 квітня 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події