«Хмельницькгаз Збут» нагадує про можливість реструктурувати борги на 0,4 млрд грн

Протерміновані зобов’язання клієнтів ТОВ «Хмельницькгаз Збут» наразі складають майже 393 млн грн.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Проте під час карантину жодному жителю області не припинили газопостачання, а також не нарахували пеню за невчасну оплату.
Найбільше боржників проживає у Хмельницькому, Кам’янці-Подільському та Красилові. Аби уникнути перспектив судових позовів та втрати субсидій, жителі Хмельниччини, які винні кошти за спожитий газ, можуть укласти договори реструктуризації боргів.

Ця можливість дозволить сплатити прострочені суми рівними частинами на визначених договором умовах.

«Ми завжди намагаємося робити кроки назустріч соціально вразливим категоріям населення і з розумінням ставимося до різних життєвих обставин, що можуть спіткати наших клієнтів у час карантинних обмежень та опалювального сезону. Тому надаємо можливість укласти договори реструктуризації споживачам, які не можуть сплатити всю суму одразу. Ми вивчаємо кожен випадок індивідуально і пропонуємо відповідні умови розстрочки на сплату боргів. Однак необхідно пам'ятати, що від вчасного розрахунку залежить надійність та безперебійність газопостачання», – говорить директор ТОВ «Хмельницькгаз Збут» Андрій Левицький.

Укласти договори реструктуризації можна в центрах обслуговування клієнтів «Хмельницькгаз Збут», що є у всіх великих населених пунктах краю. За умовами договору зазвичай заборгованість необхідно погашати рівними частинами протягом шести місяців, а розмір першого внеску складає від 30 до 50 відсотків.

Аби отримати найвигіднішу пропозицію, клієнти мають надати якомога детальнішу інформацію про власні доходи, а також паспортні дані, ідентифікаційний номер і фотокопію показників лічильника.

Цьогоріч договори на сплату боргів частинами уклали 180 подолян. Наразі діють ще 42 угоди.

Нагадаємо, через прострочені понад три місяці зобов’язання за спожитий газ боржники можуть втратити субсидії. Втім, укладений договір реструктуризації гарантує збереження грошової соцдопомоги від держави.

10:25 / 13 листопада 2020

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події