Газовики Сумщини нагадують про правила газової безпеки під час новорічних свят

АТ «Сумигаз» закликає мешканців області дотримуватись правил газової безпеки під час святкувань. Бригади аварійних газових служб 104 по області чергують цілодобово кожного дня для оперативного реагування на можливі виклики.

Що необхідно робити, якщо ви відчули запах газу в приміщенні?

- обов’язково перекрийте вентилі на газовому приладді й крани подачі газу перед ними та забезпечте провітрювання приміщень, відкрийте вікна і двері;

- викличте аварійну газову службу за телефоном «104», скориставшись мобільним або телефоном сусідів;

- організовано і без паніки виведіть людей із загазованих і сусідніх приміщень;

- з прибуттям аварійної газової служби дійте за їх вказівками.

Що заборонено робити, якщо ви відчули запах газу?

- у жодному разі не використовуйте сірники, запальнички та інші джерела відкритого вогню;

- не вмикайте світло та будь-які електроприлади;

- не користуйтеся електродзвінками квартир; - не використовуйте телефони з дисковими номеронабирачами.

Перепади температури, швидкості вітру, а також вологості повітря можуть призвести до обмерзання оголовків труб димоходів в наших будинках.

Лід на стінках вентиляційних каналів порушує тягу та заважає виводити з приміщення шкідливі продукти горіння.

Замість того, щоб виходити назовні, вони накопичуються в приміщенні, що може викликати загрозу отруєння чадним газом.

Правила безпеки систем газопостачання України зобов’язують власників будинків взимку щомісячно проводити огляд оголовків димоходів та запобігати їх обмерзанню і закупорці.

В умовах значного похолодання це краще робити щоденно. «Сумигаз» рекомендує перед використанням побутових газових приладів обов'язково перевіряти наявність тяги.

Присутність тяги свідчить про те, що канал чистий, повітря добре циркулює. Якщо ж тяги немає – це сигнал до того, що димохід засмічений (льодом або сажею), потрібно припинити користування газовими приладами і звернутися до спеціалізованих організації, що прочищають димові і вентиляційні канали.

Ці організації повинні мати відповідну ліцензію та дозвіл територіального управління Держгірпромнагляду в Сумській області.

Пам’ятайте, що кожна людина безпечно поводитись з газом у побуті, адже постраждати може не тільки вона сама, а й близькі та рідні, сусіди.

То ж радимо – уважно стежте за роботою газового обладнання, при небезпеці звертайтеся до аварійної служби за телефоном «104».

12:30 / 31 грудня 2021

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події