«Дніпропетровськгаз» відкрив новий 104.ua клієнтський простір у Верхньодніпровську

У м. Верхньодніпровськ Кам’янського району відкрили центр обслуговування споживачів газу – 104.ua клієнтський простір.
Отримати необхідні послуги та консультації у ньому зможуть не лише 30 тисяч родин міста, а й усі жителі Дніпропетровської області - клієнти АТ «Дніпропетровськгаз».
104.ua клієнтський простір облаштований у форматі відкритого простору «open space»: має зручне зонування та обладнаний сучасною комп’ютерною технікою.


За кожним клієнтом закріплюється персональний менеджер, який контролює надання послуги на кожному етапі, від індивідуального підбору газового обладнання до виконання замовлених робіт під ключ.
Менеджери 104.ua клієнтського простору надаватимуть фахові консультації споживачам щодо розрахунків, реєстрації в онлайн-сервісах, приєднання до системи газопостачання, розробки проектної та технічної документації, реконструкції систем газопостачання, технічного обслуговування будинкових газових мереж та приладів.


«Це вже дев’ятнадцятий 104.ua клієнтський простір у Дніпропетровській області з комфортними умовами для обслуговування споживачів газу. У таких точках контакту клієнти можуть не лише отримати фахові консультації з будь-яких газових питань, а й обрати нове газове обладнання, смарт-модеми, сигналізатори газу від відомих європейських та українських виробників», - зазначає начальник Дніпропетровського управління клієнтського сервісу Ірина Манько.
Нині у Дніпропетровській області працює вже дев’ятнадцять 104.ua клієнтських просторів у таких населених пунктах як: Дніпро, Кривий Ріг, Кам’янське, Нікополь, Павлоград, Новомосковськ, П’ятихатки, Жовті Води, Апостолове, Синельникове, Солоне, Магдалинівка, Царичанка, Покров та Верхньодніпровськ.
Новий клієнтський простір у м. Верхньодніпровськ працюватиме з понеділка по п’ятницю, з 8.00 до 17.00, за адресою: вул. Дніпровська, 39б.

17:10 / 29 листопада 2021

Подiї
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
Всі події