Ціни на природний газ для населення у січні у середньому зростуть на 12%

З наближенням кінця місяця постачальники, традиційно, оприлюднюють ціни на природний газ для власних побутових споживачів на наступний місяць. Згідно законодавства, вони повинні робити це не пізніше, ніж за 5 днів до початку місяця поставки. Наприкінці грудня уже відомо ціни для населення у більшості постачальників (майже 60 компаній), згідно моніторингу ExPro.

Ціни для побутових споживачів у січні у порівнянні з груднем зростуть у середньому на 12% - до 8,96 грн/куб м (з ПДВ). Ціна не враховує плату за доставку газу, яка здійснюється окремо. Загалом, у січні ціни для населення коливатимуться у діапазоні 6,99 – 10,8 грн/куб м у залежності від постачальника.

Найдешевша пропозиція на ринку у видобувної компанії ТОВ «Стрийнафтогаз» - 6,9 грн/куб м, на 15% вище, ніж минулого місяця. Компанія базується на Заході України (Івано-Франківськ).

ТОВ «Газ АП» збільшила ціну для своїх споживачів на 10% - до 6,99 грн/куб м. «Газ АП» пропонує газ для побутових споживачів у Херсонській області.

Найдорожча пропозиція, як і грудні, у ТОВ «Львівелектрозбут» - 10,8 грн/куб м, на 19% вище, ніж у грудні. Компанія єдина з тих, що вже опублікували ціни, у кого вартість кубометру газу перевищила 10 грн.

Найбільше зростання ціни у ТОВ «Енерджі Трейд Груп» - 23%, з 7,86 грн/куб м у грудні до 8,75 грн/куб м у січні. Натомість, ТОВ «Житомирська ОЕК» залишила ціни для власних споживачів у січні без змін – на рівні 7,93 грн/куб м.

ТОВ «ГК «Нафтогаз України» збільшило ціни для своїх споживачів на 14% - до 7,22 грн/куб м, таким чином компанія опинилася на 7 місці серед усіх постачальників за вартістю газу.

Серед нових компаній, що виходять на ринок природного газу для населення, можна відзначити АТ «Концерн Галнафтогаз» (ОККО). Компанія у січні пропонує природний газ за ціною 7,5 грн/куб м.

14:29 / 30 грудня 2020

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події