«Чернігівгаз» відкрив 12-й Клієнтський простір для споживачів газу

У Городні компанія АТ «Чернігівгаз» відкрила перший центр обслуговування споживачів газу - 104.ua Клієнтський простір, за адресою вул. Троїцька, 3, загалом він вже дванадцятий на Чернігівщині.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Центр з комфортними умовами для обслуговування споживачів блакитного палива. «104.ua Клієнтський простір розташований у самому центрі Городні, сюди зручно їхати з будь-якого району міста.

Зараз закінчився опалювальний сезон, збільшилася кількість звернень щодо заміни газового обладнання та реконструкції газових мереж, замовлення технічного обслуговування внутрішньобудинкових мереж, адже ці роботи зручніше проводити у теплу пору року», - розповідає персональний менеджер Ірина Кожем’яко.

У Клієнтському просторі планують обслуговувати понад 8,5 тисяч клієнтів компанії АТ «Чернігівгаз» з Городнянщини.

Він облаштований у форматі відкритого простору - «оpen space» та обладнаний сучасною комп’ютерною технікою і меблями, а також укомплектований необхідною інформаційно-довідковою продукцією.

Клієнти зможуть отримати консультації по особових рахунках, підібрати та придбати необхідне газове обладнання, замовити послуги з реконструкції та приєднання до газових мереж.

Крім Городні, 104.ua Клієнтські простори працюють у Чернігові, Прилуках, Ніжині, Корюківці, Бобровиці, Козельці, Бахмачі, Носівці, Семенівці, Борзні та Мені.

10:09 / 23 квітня 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події