«Чернігівгаз» інвестував 24 млн грн в підготовку до зими і провів 42 тис ремонтних робіт

АТ «Чернігівгаз» повністю профінансував затверджену програму розвитку на 24 млн грн, ці кошти витрачено, в тому числі, на 42 тис ремонтів та регламентних робіт на шафових газорегулюючих пунктах і газорегулюючих пуктах та станціях електрохімічного захисту.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

У 1955р у чернігівців було 600 газових плит. За 64 роки існування «Чернігівгазу» їх кількість зросла майже у 600 разів, і зараз газовими плитами користуються 357 тис клієнтів компанії.

Щоб у них, а також у всіх споживачів, які використовують газ комплексно – для нагрівання води, опалення – було стабільне газопостачання, «Чернігівгаз» у 2020р провів цілий комплекс робіт.

Зокрема, 42 тис ремонтів та регламентних робіт на шафових газорегулюючих пунктах і газорегулюючих пуктах та станціях електрохімічного захисту. У селищах Остер та Козелець компанія замінила три ШГРП, встановлених ще в середині 90-х років, до яких підключені понад тисяча споживачів. У Чернігові – капітально відремонтувала ГРП, збудований майже 60 років тому.

Працівники Чернігівгазу замінили технологічне обладнання – регулятори, фільтри, засувки, та зробили капітальний ремонт будівлі. Модернізація забезпечить стабільний розподіл газу понад 6тис клієнтів компанії.

Бригади комплексно-приладового обстеження також перевірили понад 2,5 тис км підземних газопроводів. Компанія провела періодичну повірку 15 тис побутових лічильників газу і замінила 10 тис непридатних.

Загалом «Чернігівгаз» повністю профінансував затверджену програму розвитку, а це 24 млн грн.

Саме на ці цілі спрямовуються кошти, які споживачі платять за розподіл газу. Компанія вдячна споживачам, які відповідально ставляться до сплати отриманих послуг. Саме завдяки вам ми можемо виконувати роботи, необхідні для обслуговування та оновлення мереж.

17:45 / 19 листопада 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події