«Чернігівгаз» модернізував мережі, замінивши понад 1 тис одиниць газорегулюючого обладнання

Фахівці АТ «Чернігівгаз» замінили та реконструювали понад 1 тисячу газорегулюючого обладнання на газорозподільних мережах області у 2021р.

Протягом 2021р для забезпечення безаварійного та безперебійного розподілу газу оператор ГРМ встановив по всій області 114 нових шафових газорегулюючих пунктів замість ШГРП, які вичерпали свій термін експлуатації.

Також фахівці «Чернігівгазу» провели реконструкцію 15 ГРП, встановивши сучасне технологічне обладнання для регулювання тиску газу та автоматику безпеки італійського виробництва. Модернізовані ГРП та ШГРП забезпечують газом 22 тис споживачів.

Ще 900 споживачів отримали нові комбіновані будинкові регулятори тиску. Крім того, газовики відремонтували та замінили 85 станцій катодного захисту, які захищають 500 кілометрів газопроводів від руйнування під впливом зовнішніх чинників. За рік бригади комплексно-приладового обстеження та мобільна лабораторія перевірили 4 тисячі кілометрів підземних газопроводів, що дозволило вчасно виявити та відремонтувати проблемні ділянки, які могли призвести до аварійних ситуацій.

Фахівці компанії щоденно виконують цілий комплекс поточних регламентних робіт, без яких неможливе стабільне та безперебійне газопостачання. Незалежно від форми власності, «Чернігівгаз» як оператор ГРМ забезпечує обслуговування, ремонти і модернізацію газорозподільних мереж регіону, їхній редизайн – для оптимізації надлишкових потужностей і витрат на утримання.

«Розподіл газу – це складний технологічний процес, неможливий без відповідної матеріально-технічної бази, роботи фахівців, спеціальних програмних комплексів та диспетчиризації. Тому минулого року ми реалізували інноваційний проект – створення першого в Україні централізованого диспетчерського управління. В ньому об’єднані та автоматизовані процеси диспетчингу по трьох напрямках: аварійних ситуацій, балансування та режимів газопостачання. Це необхідно для оперативного реагування на ключові задачі, які стосуються розподілу газу», - розповів технічний директор «Чернігівгазу» Сергій Савченко.

Інвестуючи в газорозподільні мережі регіону та цифровізацію технічних процесів, «Чернігівгаз» забезпечує газопостачання для понад 360 тис. споживачів різних категорій – від побутових до промислових.

16:55 / 19 січня 2022

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події