Більшість постачальників не змінили ціни на газ для населення на грудень

Серед постачальників, що вже опублікували ціни на природний газ для побутових споживачів на грудень, більшість залишили ціни на рівні попереднього місяця. Станом на 26 листопада 50 компаній показали ціну на грудень на власних сайтах.

Найнижча з опублікованих цін у ТОВ «Агросинтез Трейдінг» - 5,95 грн/куб м (з ПДВ). Компанія вперше вийшла на ринок газу для населення. Аналогічна ціну газу також у ТОВ «Мегаватт Трейдинг» - 5,95 грн/куб м, на 4% нижче, ніж у листопаді

Найвища серед представлених цін у ТОВ «Львівенергозбут» - 9,05 грн/куб м (з ПДВ), на 37% вище, ніж у листопаді. У порівнянні з ціною «Агросинтез Трейдінг» ціни «Львівенергозбут» вище на 52%.

Дев’ять компаній збільшили ціни для власних побутових споживачів на грудень у середньому на 9%.

Сім компаній, навпаки, знизили власні ціни у порівнянні з листопадом – у середньому на 7%.

Інші ж компанії залишили ціни без змін. Зокрема, ТОВ «ГК «Нафтогаз України» не змінила ціну природного газу для власних побутових клієнтів на грудень – ціна залишається на рівні 6,33 грн/куб м (з ПДВ).

Розвиток ринку природного газу для побутових споживачів сприяє зростанню конкуренції серед постачальних компаній. Зокрема, у листопаді на ринок побутових споживачів вийшов один з найбільших українських імпортерів газу - ТОВ «ЕРУ Трейдінг».

18:09 / 25 листопада 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події