164 тис клієнтів “Закарпатгаз Збуту” сплатили за газ в березні

Близько 164 000 споживачів у Закарпатській області сплатили за блакитне паливо.

ТОВ “Закарпатгаз Збут”, що працює під брендом “ТВІЙ ГАЗЗБУТ”, дякує усім побутовим клієнтам, які розрахувалися у березні за спожитий природний газ.

«Клієнти нашої компанії розуміють, що вчасна оплата за спожитий газ є необхідною складовою для стабільного функціонування економіки України, що є особливо важливим в умовах воєнного стану. Попри війну, найкраще минулого місяця за спожите блакитне паливо розраховувалися споживачі у громадах Сваляви, Перечина та Міжгір’я, за що їм окрема подяка. Найгірше у перший місяць весни сплатили за газ мешканці громад Тячева, Виноградова та Іршави», - зазначила директорка «Закарпатгаз Збуту» Вікторія Томинець.

За словами Вікторії Томинець, у порівнянні з березнем минулого року, майже на 22 тисяч клієнтів менше сплатило за природний газ.

Під час дії воєнного стану “Закарпатгаз Збут” не припиняє постачання природного газу боржникам і не стягує штрафи за невчасні розрахунки.

Компанія розуміє, що велика кількість українців опинилася у дуже складних життєвих обставинах, і поки не може сплатити за спожитий природний газ. Але споживачі, які в змозі це зробити, мають розрахуватися і підтримати комунальну сферу.

Безпечно та без комісії сплатити за спожитий газ клієнти "Закарпатгаз збут" можуть через онлайн-сервіси:

- кнопка "Сплатити за газ" на сайті компанії

- viber-бот ТВІЙ ГАЗЗБУТ ·

- особистий кабінет на сайті ТОВ "Закарпатгаз Збут"

·клієнтські сервіси 104.ua.

Нагадуємо, що заборгованість за житлово-комунальні послуги може стати причиною скасування субсидії на наступний опалювальний сезон.

Субсидія не надається, якщо є прострочена заборгованість за комунальні послуги за більше, ніж три місяці на суму понад 680 гривень.

Наявність заборгованості буде аналізуватися органами соціального захисту населення в травні поточного року.

13:25 / 5 квітня 2022

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події