1350 споживачів замовили у «Харківгазу» послугу з реконструкції газових мереж

До 104.ua Клієнтських просторів міста Харкова звернулися 1350 клієнтів щодо реконструкції внутрішньобудинкових газових мереж. З них можливістю забезпечити свою оселю енергоефективним газовим обладнанням скористалися майже 250 споживачів.

«Попит на енергоефективне обладнання поступово зростає. Зокрема, на доступні та економні котли марки «104.ua» , «Baymak» «DemirDokuM», «Данко», які уже придбали близько 200 споживачів. Для якісного проведення реконструкції внутрішньобудинкових систем газопостачання слід враховувати індивідуальні характеристики кожного домоволодіння та потреб споживачів. Розібратися із питанням технічних умов реконструкції допоможуть у 104.ua Клієнтському просторі», - розповідає менеджер з питань регіонального розвитку «104.ua» Юлія Гребенюк.

У 104.ua Клієнтському просторі кожний клієнт компанії може отримати комплексну консультацію персонального менеджера щодо порядку виконання реконструкції, укладання договорів на розподіл газу, здійснення перерахунку за газопостачання, а також придбати та встановити газове обладнання.

Послугу з реконструкції та встановлення газових приладів надають фахівці АТ «Харківміськгаз», оскільки проводити газонебезпечні роботи можуть лише спеціалісти, що мають відповідну ліцензію.

Проводити заміну застарілого обладнання необхідно щонайбільше раз на 15 років. Зокрема, старі котли з часом зношуються, що призводить до збільшення витрат обсягів газу.

Оновлення внутрішньобудинкових газових мереж за допомогою більш сучасних та нових газових приладів є більш економічно вигідним та енергоефективним.

16:35 / 29 листопада 2021

Подiї
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
Всі події