«Західнадрасервіс» завершила 3D-сейсміку на Саджавській ділянці в межах Угнівської УРП

ТОВ «Велл Ко», яка входить до групи «Західнадрасервіс», завершила 3D-сейсміку на Саджавській ділянці обсягом 59,7 кв км ефективної корисної площі, в межах Угнівської площі, яка була надана на умовах підписання угоди про розподіл продукції (УРП). Про це повідомили редакції ExPro в групі компаній.

Таким чином, «Велл Ко» стала першою зі всіх компаній-переможців конкурсу УРП, яка здійснила сейсмічні дослідження на новій ділянці УРП.

Виконання сейсморозвідувальних досліджень на зазначеній ділянці розпочали 4 червня 2021р. Геофізичні роботи здійснювала компанія з орбіти групи «Західнадрасервіс» – ТОВ «Георозвідка» яка володіє необхідним сучасним обладнанням та штатом висококваліфікованих спеціалістів для проведення робіт. Дані, отримані в результаті цих робіт, уже обробляються фахівцями за допомогою новітніх технологій та сучасних комп'ютерних програм, і в подальшому будуть використані для підготовки перспективних об’єктів до буріння.

Тож на обробку отриманих сейсмічних даних та геологічну інтерпретацію відводиться ще 3 місяці, а буріння першої пошуково-розвідувальної свердловини на Саджавській ділянці заплановано через 4 місяці, глибиною 1600-1800м в залежності від даних інтерпретації, зазначили в компанії.

Як повідомили у «Західнадрасервіс», на черзі для продовження геологорозвідувальних робіт в межах Угнівської площі, заплановані 2D сесмічні дослідження довжиною 107 погонних км на Тершаківській ділянці (Угнівська 5) та 3D-сейсміка площею 55 кв км на Дібровській (Угнівська 4) ділянці.

Довідка ExPro

Група «Західнадрасервіс» отримала перемогу в УРП - конкурсі щодо розробки Угнівської площі, у липні 2019р. Для участі у ньому було створено компанію ТОВ «Велл Ко» - що забезпечує виконання усіх зобов’язань за даною угодою.

31 грудня 2020р Уряд підписав УРП щодо 7-ми нафтогазових ділянок з АТ «Укргазвидобування» (Бузівська, Іванівська, Балаклійська, Берестянська), «ДТЕК Нафтогаз» (Зінтківська), «Західнадрасервіс» (Угнівська) та «Гео Альянс» (Софіївська). А згодом і з «Юкрейніан Енерджі» - восьму угоду про розподіл вуглеводневої продукції, яку видобуватимуть в межах Варвинської ділянки.

Усі інвестори зобов’язалися інвестувати у розробку нафтогазових ділянок щонайменше $400 млн у перші п'ять років. За цей час має бути пробурено 37 розвідувальних свердловин та проведено 3D сейсміку на території понад 3 тис кв км.

Угнівська площа знаходиться на території Львівської та Івано-Франківської областей, площею 967,44 кв км. Вона поділена на шість окремих перспективних ділянок: Угнівська 1, Угнівська 2 (Липниківська), Угнівська 3 (Тисовецька), Угнівська 4 (Дібровська), Угнівська 5 (Тершаківська), Угнівська 6 (Саджавська), які вирізняються за геологічною будовою, геолого-геофізичною вивченістю, перспективами нафтогазоносності надр. Це вимагає окремого підходу до побудови процесу з геологічного вивчення і промислової розробки надр у межах кожної з шести площ, зазначено в звіті з ОВД.

10:00 / 21 липня 2021

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події