«Західнадрасервіс» розпочало сейсмічні дослідження уже на другій з шести ділянок Угнівської УРП

ТОВ «Велл Ко», яка входить до групи «Західнадрасервіс», розпочала роботи уже на другій з шести ділянок Угнівської площі, яка була надана компанії на умовах підписання угоди про розподіл продукції (УРП). Зокрема стартували сейсмічні дослідження за методом 2D довжиною 107 погонних км на Тершаківській ділянці. Про це повідомили редакції ExPro в компанії.

Так «Велл Ко» стала першою зі всіх компаній-переможців конкурсу УРП, яка активно проводить сейсмічні дослідження на своїй площі.

Як раніше повідомлялося, компанія нещодавно завершила 3D-сейсміку на Саджавській ділянці обсягом 59,2 кв км ефективної корисної площі. Геофізичні роботи проводить компанія з орбіти групи «Західнадрасервіс» – ТОВ «Георозвідка». Наразі триває обробка даних 3D-сейсміки за допомогою новітніх технологій та сучасних комп'ютерних програм, на котру відведено близько трьох місяців. В подальшому результати обробки та інтерпретацій будуть використані для підготовки перспективних об’єктів до буріння.

В компанії також повідомили, що наступна ділянка де плануються сейсморозвідувальні роботи – Дібровська (Угнівська 4), тут проведуть 3D-сейміку обсягом 55 кв км.

Відзначимо, Угнівська площа знаходиться на території Львівської та Івано-Франківської областей, площею 967,44 кв км. Вона поділена на шість окремих перспективних ділянок: Угнівська 1, Угнівська 2 (Липниківська), Угнівська 3 (Тисовецька), Угнівська 4 (Дібровська), Угнівська 5 (Тершаківська), Угнівська 6 (Саджавська), які вирізняються за геологічною будовою, геолого-геофізичною вивченістю, перспективами нафтогазоносності надр. Це вимагає окремого підходу до побудови процесу з геологічного вивчення і промислової розробки надр у межах кожної з шести площ, зазначено в звіті з ОВД.

Довідка ExPro

Група «Західнадрасервіс» отримала перемогу в УРП - конкурсі щодо розробки Угнівської площі, у липні 2019р. Для участі у ньому було створено компанію ТОВ «Велл Ко» - що забезпечує виконання усіх зобов’язань за даною угодою.

31 грудня 2020р Уряд підписав УРП щодо 7-ми нафтогазових ділянок з АТ «Укргазвидобування» (Бузівська, Іванівська, Балаклійська, Берестянська), «ДТЕК Нафтогаз» (Зінтківська), «Західнадрасервіс» (Угнівська) та «Гео Альянс» (Софіївська). А згодом і з «Юкрейніан Енерджі» - восьму угоду про розподіл вуглеводневої продукції, яку видобуватимуть в межах Варвинської ділянки. Усі інвестори зобов’язалися інвестувати у розробку нафтогазових ділянок щонайменше $400 млн у перші п'ять років. За цей час має бути пробурено 37 розвідувальних свердловин та проведено 3D сейсміку на території понад 3 тис кв км.

12:30 / 29 липня 2021

Подiї
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
Всі події