Євген Палєнка очолив ГПУ «Полтавагазвидобування»

Сьогодні 5 вересня Євгена Палєнку призначенитй директором Газопромислового управління «Полтавагазвидобування» замість Олександра Кобези, який обійме посаду першого заступника директора «Полтавагазвидобування». Про це EXPRO повідомили одразу кілька джерел на ринку. До цього Євген Палєнка працював першим заступником гендиректора Smart Energy. В структурі Smart Energy він працював більше року, у червні 2017р він був призначений фінансовим директором Regal Petroleum plc (підконтрольна Smart Energy).

До того, майже 20 років Євген Палєнка займав керівні позиції у фінансовому напрямку компанії JKX Oil & Gas plc. Він є членом Асоціації дипломованих сертифікованих бухгалтерів (АССА - Association of Chartered Certified Accountants). Отримав фінансову і економічну освіту в Харківському державному університеті та Oklahoma State University, США.

Нагадємо, що Газопромислове управління «Полтавагазвидобування» входить до складу АТ «Укргазвидобування». У 2017р видобуток ГПУ «Полтавагазвидобування» склав: 6,076 млрд куб м природного газу або 40% від всього видобутку «Укргазвидобування», та 325,8 тис т нафти і конденсату (70% «Укргазвидорбування).

«Полтавагазвидобування» здійснює розробку 42 родовищ газу і нафти у Полтавській, Харківській, Сумській і Дніпропетровській областях. Експлуатаційний фонд ГПУ становить 712 свердловин.

14:00 / 5 вересня, 2018

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події