Євген Палєнка очолив ГПУ «Полтавагазвидобування»

Сьогодні 5 вересня Євгена Палєнку призначенитй директором Газопромислового управління «Полтавагазвидобування» замість Олександра Кобези, який обійме посаду першого заступника директора «Полтавагазвидобування». Про це EXPRO повідомили одразу кілька джерел на ринку. До цього Євген Палєнка працював першим заступником гендиректора Smart Energy. В структурі Smart Energy він працював більше року, у червні 2017р він був призначений фінансовим директором Regal Petroleum plc (підконтрольна Smart Energy).

До того, майже 20 років Євген Палєнка займав керівні позиції у фінансовому напрямку компанії JKX Oil & Gas plc. Він є членом Асоціації дипломованих сертифікованих бухгалтерів (АССА - Association of Chartered Certified Accountants). Отримав фінансову і економічну освіту в Харківському державному університеті та Oklahoma State University, США.

Нагадємо, що Газопромислове управління «Полтавагазвидобування» входить до складу АТ «Укргазвидобування». У 2017р видобуток ГПУ «Полтавагазвидобування» склав: 6,076 млрд куб м природного газу або 40% від всього видобутку «Укргазвидобування», та 325,8 тис т нафти і конденсату (70% «Укргазвидорбування).

«Полтавагазвидобування» здійснює розробку 42 родовищ газу і нафти у Полтавській, Харківській, Сумській і Дніпропетровській областях. Експлуатаційний фонд ГПУ становить 712 свердловин.

14:00 / 5 вересня, 2018

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події