Уряду не слід відкладати приватизацію «Центренерго» - ЄБРР

Приватизаційний процес не залежить від графіку проведення виборів, тому українському уряду не слід відкладати приватизацію таких великих державних компаній як «Центренерго» та «Одеський припортовий завод». Таку думку 17 вересня озвучив керуючий директор ЄБРР у країнах Східної Європи та Кавказу Франсіс Маліж під час Українського тижня економіки, який проводить Київська школа економіки (KSE).

«Я думаю, що приватизація та її реформа – це ті речі, які можуть бути повністю реалізовані у період від сьогодні до виборів. Вони не залежать від графіку проведення виборів. Немає причини відкладати ці речі на потім. Що ми маємо зробити, так це найняти підходящих радників та організувати правильний процес для таких компаній як ОПЗ та «Центренерго»… Успіх приватизації фактично поверне Україну на інвестиційну карту», - зазначив Маліж.

12:08 / 18 вересня 2018

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події