Уряду не слід відкладати приватизацію «Центренерго» - ЄБРР

Приватизаційний процес не залежить від графіку проведення виборів, тому українському уряду не слід відкладати приватизацію таких великих державних компаній як «Центренерго» та «Одеський припортовий завод». Таку думку 17 вересня озвучив керуючий директор ЄБРР у країнах Східної Європи та Кавказу Франсіс Маліж під час Українського тижня економіки, який проводить Київська школа економіки (KSE).

«Я думаю, що приватизація та її реформа – це ті речі, які можуть бути повністю реалізовані у період від сьогодні до виборів. Вони не залежать від графіку проведення виборів. Немає причини відкладати ці речі на потім. Що ми маємо зробити, так це найняти підходящих радників та організувати правильний процес для таких компаній як ОПЗ та «Центренерго»… Успіх приватизації фактично поверне Україну на інвестиційну карту», - зазначив Маліж.

12:08 / 18 вересня, 2018

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події