Уряду не слід відкладати приватизацію «Центренерго» - ЄБРР

Приватизаційний процес не залежить від графіку проведення виборів, тому українському уряду не слід відкладати приватизацію таких великих державних компаній як «Центренерго» та «Одеський припортовий завод». Таку думку 17 вересня озвучив керуючий директор ЄБРР у країнах Східної Європи та Кавказу Франсіс Маліж під час Українського тижня економіки, який проводить Київська школа економіки (KSE).

«Я думаю, що приватизація та її реформа – це ті речі, які можуть бути повністю реалізовані у період від сьогодні до виборів. Вони не залежать від графіку проведення виборів. Немає причини відкладати ці речі на потім. Що ми маємо зробити, так це найняти підходящих радників та організувати правильний процес для таких компаній як ОПЗ та «Центренерго»… Успіх приватизації фактично поверне Україну на інвестиційну карту», - зазначив Маліж.

12:08 / 18 вересня, 2018

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події