«Укрнафтогазрозвідка» планує буріння 2 свердловин на Базаліївській площі на Харківщині

ТОВ «Укрнафтогазрозвідка» планує спорудження розвідувальних свердловин № 9 та № 10 Базаліївської площі (Харківська обл).

Про це повідомляється в реєстрі оцінки впливу на довкілля (ОВД) 24 лютого 2020р.

Планове буріння обох свердловин проектною глибиною 2830 м передбачене з метою розвідки покладів вуглеводнів у серпуховських та візейських відкладах. Спосіб буріння - роторний, гвинтовими вибійними двигунами (ГВД) та комбінований, за допомогою бурового верстата з дизельним приводом потужністю до 7000 кВт. Спорудження кожної свердловини буде проводитися амбарним способом, а кріплення стволів свердловин планується здійснити високогерметичними обсадними трубами.

Попередні наміри «Укрнафтогазрозвідки» з планової діяльності по реконсервації існуючої свердловини №3 на цій же Базаліївській площі, з метою геологічного вивчення та розробки покладів нафти і газу, завершилися позитивним висновком у реєстрі ОВД у липні 2019р.

Довідка ExPro

ТОВ «Укрнафтогазрозвідка» (керівник та власник: Костянтин Хворостянський) – приватна компанія, яка здійснює геологічне вивчення та дослідно-промислову розробку Базаліївської нафтогазої площі з 2004р. Спецдозвіл (№ 5038) на користування надрами зазначеної площі продовжено до 2039р.

10:50 / 25 лютого, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події