Укрнафта ввела в експлуатацію свердловину №103 Верхньомасловецького родовища з дебітом 29 тонн на добу

ПАТ «Укрнафта» завершила спорудження нафтової свердловини на Верхньомасловецькому родовищі у Сколівському районі Львівської області, повідомляє пресслужба.

В процесі буріння були виконані основні геологічні завдання: розкриті цільові горизонти, проведено відбір керну, здійснено випробування пластів на кабелі та виконано комплекс ГДС (геофізичних досліджень свердловин).

Фахівцям «Укрнафта» вдалося скоротити терміни робіт на 11 діб. Роботи були розпочаті 14 вересня 2021 року, а вже 26 жовтня свердловина була закінчена бурінням.

Наразі об'єкт вже введено в експлуатацію. Свердловина №103 виправдала очікування – її добова продуктивність складає 29 тон нафти. Фактична глибина розвідувальної похило-скерованої свердловини становить 1455 м із відходом від вертикалі 570 м, максимальний зенітний кут – 38°.

Як зазначили в компанії, спорудження свердловини здійснювалось в основному силами фахівців департаменту буріння АТ «Укрнафта» і тільки на окремі супутні послуги необхідні при спорудження свердловини, залучили ряд сервісних компаній, серед яких:

  •  «Везерфорд Україна» з сервісом похило-скерованого буріння;
  •  «Сілур Пласт» - послуги з геолого-технологічних досліджень (ГТД);
  •  Schlumberger - долотний сервіс та сервіс бурових розчинів;
  •  ДП «Ньютек Юкрейн» - сервіс по відбору керну;
  •  Компанія «Булат» - постачальник МСЦ муфти ступінчастого цементування.

Верхньомасловецьке нафтове родовище відкрито у 2001 році пошуковою свердловиною №1. Родовище розташоване у Львівській області, на висоті 800 метрів над рівнем моря. Це єдине на Прикарпатті родовище відкрите у 21 столітті.

16:23 / 2 грудня 2021

Подiї
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
Всі події