«Укрнафта» успішно провела забурювання бокового стовбуру в свердловині Великобубнівського родовища

ПАТ «Укрнафта» успішно пробурила бічний стовбур в одній з свердловин Великобубнівського родовища, що на Сумщині, та отримали приплив нафти з добовим дебітом понад 60 тонн, повідомляє пресслужба компанії.

За повідомленням, у січні цього року фахівцями департаменту буріння «Укрнафта Буріння» та Управління геолого-розвідувальних робіт НДПІ було завершено буріння бічного горизонтального стовбура свердловини №119Г на Великобубнівському родовищі. Складність виконання проекту полягала в невеликій товщині продуктивного горизонту (5-6 м), яка потребує залучення високотехнологічних методик геологічного моделювання і направленого буріння. Зараз на свердловині проводяться дослідження з метою визначення її видобувного потенціалу та оптимальних режимів подальшої роботи. За попередніми результатами, початковий добовий дебіт свердловини №119Г становить понад 60 тон вуглеводневого флюїду.

«На Великобубнівському родовищі наші фахівці провели оцінку перспектив видобутку нафти з карбонатних горизонтів Б-9 і Б-10 в башкирських відкладах, які до цього не вважалися перспективними. Висока продуктивність нової свердловини показує, що потенціал зростання видобутку на діючих родовищах ще далеко не вичерпаний» - заначив заступник Голови Правління, та Виконавчий віце-президент з питань видобутку та переробки – Маврикій Калугін, якого цитує пресслужба.

Також в пресслужбі «Укрнафти» відзначають, стабільний ріст видобутку вуглеводнів. Так у січні-лютому 2020р, компанія збільшила видобуток нафти та конденсату на 2,2 % до 252,2 тис т, а газу на 3,3 % до 195,7 млн куб м, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Як повідомлялось раніше, «Укрнафта» демонструє зростання видобутку нафти і газу третій рік поспіль. Невирішене питання простроченої податкової заборгованості обмежує можливості інвестувати в розвиток бізнесу. «Укрнафта» здатна вдвічі збільшити видобуток нафти протягом 10 років. Для цього потрібні системні інвестиції в сумі понад $100 млн на рік: в модернізацію інфраструктури, буріння нових свердловин, заходи з інтенсифікації видобутку на діючих свердловинах.

12:11 / 26 березня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події