«Укренерго» розпочало реконструкцію підстанції «Криворізька»

Компанія «Укренерго» 9 липня розпочала реконструкцію підстанції «Криворізька» 330 кВ, ця підстанція стала першою, роботи на якій проводяться за фінансової підтримки уряду ФРН. Про це повідомила прес-служба компанії.

Роботи на підстанції буде виконувати міжнародний консорціум GE Grid GmbH (Німеччина) і ТОВ «Чорноморенергоспецмонтаж» (Україна), джерело фінансування – позика від уряду ФРН, розпорядником якої являється Кредитна установа для відбудови KfW.

«Під час реконструкції відкритого розподільного пристрою 330 кВ на підстанції буде замінено все високовольтне обладнання, пристрої релейного захисту та автоматики з впровадженням автоматизованої системи керування технологічними процесами», - повідомили в прес-службі, додавши, що виконані заходи дозволять зменшити витрати на проведення щорічних ремонтів, оскільки нове обладнання майже не потребує обслуговування, а також підвищити безпеку і надійність передачі електроенергії у Криворізькому регіоні та наблизитись на крок до дистанційного керування підстанціями в України.

16:34 / 9 липня, 2018

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події