«Укренерго» розпочало реконструкцію підстанції «Криворізька»

Компанія «Укренерго» 9 липня розпочала реконструкцію підстанції «Криворізька» 330 кВ, ця підстанція стала першою, роботи на якій проводяться за фінансової підтримки уряду ФРН. Про це повідомила прес-служба компанії.

Роботи на підстанції буде виконувати міжнародний консорціум GE Grid GmbH (Німеччина) і ТОВ «Чорноморенергоспецмонтаж» (Україна), джерело фінансування – позика від уряду ФРН, розпорядником якої являється Кредитна установа для відбудови KfW.

«Під час реконструкції відкритого розподільного пристрою 330 кВ на підстанції буде замінено все високовольтне обладнання, пристрої релейного захисту та автоматики з впровадженням автоматизованої системи керування технологічними процесами», - повідомили в прес-службі, додавши, що виконані заходи дозволять зменшити витрати на проведення щорічних ремонтів, оскільки нове обладнання майже не потребує обслуговування, а також підвищити безпеку і надійність передачі електроенергії у Криворізькому регіоні та наблизитись на крок до дистанційного керування підстанціями в України.

16:34 / 9 липня 2018

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події