«Укренерго» розпочало реконструкцію підстанції «Криворізька»

Компанія «Укренерго» 9 липня розпочала реконструкцію підстанції «Криворізька» 330 кВ, ця підстанція стала першою, роботи на якій проводяться за фінансової підтримки уряду ФРН. Про це повідомила прес-служба компанії.

Роботи на підстанції буде виконувати міжнародний консорціум GE Grid GmbH (Німеччина) і ТОВ «Чорноморенергоспецмонтаж» (Україна), джерело фінансування – позика від уряду ФРН, розпорядником якої являється Кредитна установа для відбудови KfW.

«Під час реконструкції відкритого розподільного пристрою 330 кВ на підстанції буде замінено все високовольтне обладнання, пристрої релейного захисту та автоматики з впровадженням автоматизованої системи керування технологічними процесами», - повідомили в прес-службі, додавши, що виконані заходи дозволять зменшити витрати на проведення щорічних ремонтів, оскільки нове обладнання майже не потребує обслуговування, а також підвищити безпеку і надійність передачі електроенергії у Криворізькому регіоні та наблизитись на крок до дистанційного керування підстанціями в України.

16:34 / 9 липня, 2018

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події