«Укренерго» проводить закупівлю юридичних послуг для супроводження позову до Росії через захоплені в Криму активи

ДП «НЕК «Укренерго» проводить тендер на закупівлю послуг юридичних компаній, які будуть супроводжувати позов до Російської Федерації про відшкодування інвестицінйих втрат, які були понесені через незаконне захоплення Росією активів української компанії на території півострова Крим в 2014р. Відповідне повідомлення «Укренерго» розміщене на порталі публічних закупівель zakupki.prom.ua.

Очікувана вартість юридичних послуг становить 45 млн грн (без ПДВ). «Укренерго» проводить прийом пропозицій з 5 вересня по 8 жовтня 2018р. Проведення аукціону заплановане на 13 листопада. Строк надання юридичних консультацій – протягом всього періоду судового розгляду даної справи (до 30 квітня 2021р).

Компанія-претендент має забезпечити надання консультацій «Укренерго», представляти інтереси компанії в різних організаціях. Також компанія має надати допомогу в зборі та формуванні доказової бази, консультувати з питання вибору арбітрів та формування складу міжнародного арбітражу та проведення експертної оцінки розміру інвестиційних втрат та інших питань.

Як повідомлялося раніше, весною 2014р Росія, порушуючи норми міжнародного права, незаконно анексувала Кримський півострів. Разом з територією, країна-агресор захопила активи компаній, які знаходилися на території півострова, чим були порушені права відповідних підприємств. До Росії вже був поданий позов за сторони НАК «Нафтогаз України».

На початку квітня 2018р компанія «Укренерго» повідомила керівництво РФ про проведення інвестиційного спору в рамках двосторонньої угоди про взаємний захист інвестицій між Росією та Україною. Цей спір викликаний незаконним захопленням Криму інфраструктурних об’єктів «Укренерго» (мережі, підстанції). Якщо спір не вирішується шляхом переговорів, наступний етап – це звернення сторони, яка вимагає відшкодування збитків, до міжнародного арбітражу.

17:21 / 11 вересня 2018

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події