«Укренерго» проводить закупівлю юридичних послуг для супроводження позову до Росії через захоплені в Криму активи

ДП «НЕК «Укренерго» проводить тендер на закупівлю послуг юридичних компаній, які будуть супроводжувати позов до Російської Федерації про відшкодування інвестицінйих втрат, які були понесені через незаконне захоплення Росією активів української компанії на території півострова Крим в 2014р. Відповідне повідомлення «Укренерго» розміщене на порталі публічних закупівель zakupki.prom.ua.

Очікувана вартість юридичних послуг становить 45 млн грн (без ПДВ). «Укренерго» проводить прийом пропозицій з 5 вересня по 8 жовтня 2018р. Проведення аукціону заплановане на 13 листопада. Строк надання юридичних консультацій – протягом всього періоду судового розгляду даної справи (до 30 квітня 2021р).

Компанія-претендент має забезпечити надання консультацій «Укренерго», представляти інтереси компанії в різних організаціях. Також компанія має надати допомогу в зборі та формуванні доказової бази, консультувати з питання вибору арбітрів та формування складу міжнародного арбітражу та проведення експертної оцінки розміру інвестиційних втрат та інших питань.

Як повідомлялося раніше, весною 2014р Росія, порушуючи норми міжнародного права, незаконно анексувала Кримський півострів. Разом з територією, країна-агресор захопила активи компаній, які знаходилися на території півострова, чим були порушені права відповідних підприємств. До Росії вже був поданий позов за сторони НАК «Нафтогаз України».

На початку квітня 2018р компанія «Укренерго» повідомила керівництво РФ про проведення інвестиційного спору в рамках двосторонньої угоди про взаємний захист інвестицій між Росією та Україною. Цей спір викликаний незаконним захопленням Криму інфраструктурних об’єктів «Укренерго» (мережі, підстанції). Якщо спір не вирішується шляхом переговорів, наступний етап – це звернення сторони, яка вимагає відшкодування збитків, до міжнародного арбітражу.

17:21 / 11 вересня, 2018

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події