УГВ перезапустило тендер на замовлення 3D-сейсміки в межах Південно-Кобзівської площі за 151 млн грн

АТ «Укргазвидобування», що входить до Групи Нафтогаз, повторно оголосило тендер на замовлення сейсморозвідувальних досліджень на Західній ділянці Південно-Кобзівської площі (Харківська область) за технологією 3D вартістю 151 млн грн (з ПДВ), після скасування попереднього, через виявлені порушення. Про це повідомляється в системі ProZorro 19 листопада 2020р.

Попередній тендер був оголошений 24 вересня цього року. На участь в аукціоні подали пропозиції три компанії: «Ентерпрайз ЛТД», «Вікоіл ЛТД» та «Сервіс Ойл». Однак, виявилось що замовник вимагає сертифікат про проходження метрологічної атестації трасошукача C.A.T.3 та котролера TSC, які насправді не є засобом високоточної вимірювальної техніки та не підлягають повірці, хоча і входять до комплекту топо- геодезичного обладнання. Це і стало причиною скасування закупівлі та оголошення нової з внесенням змін до вимог.

Звернутися за роз’ясненням, щодо тендера можна до 10 грудня, після чого буде оголошено дату аукціону, кінцевий строк подання пропозиції – 20 грудня. Термін надання послуг що закуповуються - до 1 серпня 2022р.

За технічним завданням тендеру, основною метою послуги є вивчення геологічної будови Західної ділянки Південно-Кобзівської площі сейсморозвідкою 3D МВХ МСГТ з метою подальшого виявлення нафтогазоперспективних об’єктів у відкладах нижньої пермі, верхнього та середнього карбону у загальному інтервалі глибин 1700-5500 м.

Обсяг ділянки геологічного інтересу становить 125,5кв км, технологічна площа (площа розміщення 14 658 пунктів збудження) проведення сейсморозвідувальних робіт складає 296 кв км, загальна площа робіт (площа розміщення пунктів збудження та пунктів приймання) - 368 кв км. 

Нагадаємо, переможцями найбільших закупівель послуг з 3D-сейсміки у 2020р, що проводило УГВ, стали компанії: «Ентерпрайз ЛТД» ( на Тимофіївському та Куличихинському родовищах вартістю 61 млн грн), та «Вікоіл ЛТД» (на Коломацькому та Південно-Коломацькому родовищах вартістю 121,9 млн грн).

10:36 / 20 листопада 2020

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події