TIU Canada демонтує обладнання з СЕС Нікополь через суд з Нікопольським заводом феросплавів

Канадський інвестор у відновлювану енергетику TIU Canada вирішив демонтувати обладнання з сонячної електростанції Нікополь через невирішену ситуацію у судовій справі з Нікопольським заводом феросплавів.

Про це заявив генеральний директор TIU Canada Майкл Юркович для «Голос Америки».

«Система правосуддя виявилась неспроможною захистити наші інвестиції в Нікополі. Тож ми вирішили піти звідти», - прокоментував Юркович. Зокрема, канадський інвестор заявляє, що компанія-оператор СЕС стала жертвою рейдерської атаки власника Нікопольського заводу феросплавів.

«А тим часом від власників феросплавного пролунала пропозиція продати об’єкт за безцінь… Ця ситуація не унікальна для останніх двох років у цій країні. Уряди світу, інші закордонні інвестори, люди в діаспорі повинні визнати, що це ситуація, яка зачіпає не тільки TIU, вона зачіпає багато бізнесів, і стає все гіршою. І ми не хочемо більше грати в цю гру», - вказав Юркович.

За даними YouControl, Нікопольський завод феросплавів входить в групу «Приват» бізнесмена Ігоря Коломойського.

Про ситуацію із судовою справою між TIU Canada та Нікопольським заводом феросплавів читайте в інтервʼю Валентини Белякової для ExPro.

13:36 / 28 грудня 2021

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події