«Стрийнафтогаз» планує розширення меж Добрівлянської площі

ТОВ «Стрийнафтогаз» планує розширення меж спеціального дозволу на геологічне вивчення, в тому числі дослідно-промислову розробку родовища Добрівлянського ГКР (Львівська обл) згідно спеціального дозволу, який виданий в 2016р.

Про це йдеться у повідомленнях компаній, розміщених в реєстрі оцінки впливу на довкілля (ОВД) Міністерства екології природних ресурсів України, які опубліковані 20 травня 2019р.

Згідно повідомлення, «Стрийнафтогаз» в розширених межах ліцензійної ділянки, планує пошук і розвідку покладів вуглеводнів, введення в дослідно-промислову розробку, геолого-економічну оцінку і затвердження запасів ДКЗ України та промислову розробку. Метод розробки родовища – на виснаження, режим – газовий. Кінцева продукція – підготовлений до споживання газ природний і конденсат. Роботи на ділянці надр здійснюватиме ТОВ «Стрийнафтогаз».

На Добрівлянському газоконденсатному родовищі пробурено 6 свердловин, при випробуванні яких отримали промислові припливи газу з горизонтів НД-9, НД-12 та N1k+MZ. Для підготовки, газ із свердловин поступає на УПГ « Добрівляни». Збір газу проводиться за променевою системою.

Станом на 1 січня 2019р в ДКЗ України затверджені запаси вільного газу Добрівлянського газоконденсатного родовища категорії (С1) об’ємом 153 млн куб м, (С2) – 94 млн куб м, та конденсату категорії (С1) – 0,331тис тонн, (С2) – 0,193тис тонн.

Довідка EXPRO:

ТОВ «Стрийнафтогаз» (директор Петро Гринів, засновники: Петро Гринів, Олег Курочкін, Юрій Петрушко) - приватна видобувна компанія, яка володіє спеціальним дозволом на користування надрами Добрівлянської площі, що на Львівщині.

15:28 / 21 травня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події