Словацька Nafta вийшла з проекту по Юзівській площі

Словацька Nafta та холдинг Energetický a Průmyslový Holding (EPH) вийшли з проекту з заключення угоди про розподіл продукції (УРП) з видобутку вуглеводнів на Юзівській площі.

Про це повідомив голова Державної служби геології та надр України Роман Опімах.

«На скільки мені відомо компанія Nafta, а також холдинг EPH відмовилися від участі в проекті Yuzgaz. Вони відкликали свої фінансові гарантії. Крім того, в цю площу було інвестовано нуль інвестицій, тобто інвестиційні зобов'язання не виконувалися», - сказав Опімах на предентації інвестиційного атласу надрокористувача.

За його словами міжвідомча комісія з організації УРП розглядатиме питання з розірвання договору з зазначеними компаніями, та виставлення ділянки на нові конкурси.

Нагадаємо вкінці жовтня, дочірня компанія словацької Nafta - ТОВ «Нафта РВ», одержало перемогу в електронному аукціоні Держгеонадр на придбання Ватажківської площі (Полтавська обл), вартістю 6,794 млн грн.

14:16 / 6 грудня 2019

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події