«СхідГЗК» може бути конкурентноздатним - Вітренко

ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» може бути конкурентноздатним, якщо там буде нормальне керівництво та інвестиції.

Таку думку 16 лютого озвучив т.в.о Міністра енергетики Юрій Вітренко, відповідаючи на питання щодо можливого закриття підприємства.

«Держава не може постійно дотувати неефективні підприємства. «СхідГЗК» має потенціал, якщо там буде нормальне керівництво, якщо там будуть нормальні інвестиції, якщо буде розвиватись нормально це підприємство воно може бути конкурентноздатним. Для цього потрібно щоб і керівництво і держава разом працювали над підвищенням конкурентноздатності», - сказав в.о. міністра.

За словами Вітренко, Міненерго поставило завдання перед керівництвом «СхідГЗК» розробити програму конкурентноздатності цього підприємства.

«Держава всіляко готова допомагати, і до речі допомагає. Я особисто вирішував питання в грудні, щоб гірники отримали зарплати», - зазначив він.

 
13:44 / 16 лютого 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події