«Шахтоуправління ім. Героїв космосу» ДТЕК ввело в експлуатацію 3 нові лави

«Шахтоуправління ім. Героїв космосу» (Дніпропетровська обл), яке входить у структуру вугледобувної компанії «ДТЕК Павлоградвугілля», за останні 3 місяці ввело в експлуатацію 3 нові лави, з яких планується видобути 1,2 млн т вугілля. Про це повідомила прес-служба компанії.

«Ці три лави забезпечать нас роботою в найближчі 7 місяців… Для того щоб запрацювали нові лави ми придбали два нових очисних комбайна КА200, а також винесену систему подачі комбайна ВСПК. Капітально відремонтовані 200 секцій механічного кріплення і два скребкових конвеєра СП251. Витратили на це близько 100 млн грн. А, в цілому, в цьому році на підтримку виробничих потужностей двох шахт («Ім. Героїв космосу» та «Благодатна» - ред.) плануємо спрямувати 633 млн грн», - повідомив заступник директора по виробництву шахтоуправління Сергій Фараонов.

З початку року на «Шахтоуправлінні ім. Героїв космосу» було запущено 5 лав, до кінця року планується підготувати ще три лави і добути з них в цілому ще 667 тис т вугілля. Загальний план по видобутку для шахтоуправління на 2018р складає 4,8 млн т.

18:48 / 15 серпня, 2018

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події