Росія збудувала газопровід «Краснодарський край – Крим» та продовжує добувати газ в українській економічній зоні

Російська Федерація для забезпечення потреби анексованого Криму в природному газі збудувала газопровід через Керченську протоку з Краснодарського краю та продовжує експлуатувати Одеське газове родовище, яке знаходиться в українській економічній зоні. Про це під час міжнародної конференції Odesa Offshore Conference 2018, яка присвячена перспективам видобутку вуглеводнів на шельфі Чорного моря, повідомила голова правління АТ «Чорноморнафтогаз» Світлана Нєжнова.

«На разі біля 1 млрд куб м газу видобувається саме з Одеського газового родовища. Також Росія намагається вирішити питання забезпечення Криму газом іншим шляхом, а саме, без будь-яких погоджень з державою Україна, побудовано газопровід «Краснодарський край – Крим», так само як і побудований Керченський міст… Зазначений газопровід погано працює і тому Росія продовжує добувати газ з економічної зони України», - сказала вона, додавши, що споживання Криму становить біля 2 млрд куб м в рік.

За словами головами «Чорноморнафтогазу», за час анексії Криму Росія, порушуючи норми міжнародного права, пробурила на Одеському родовищі 7 свердловин.

14:16 / 20 вересня 2018

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події