Росія збудувала газопровід «Краснодарський край – Крим» та продовжує добувати газ в українській економічній зоні

Російська Федерація для забезпечення потреби анексованого Криму в природному газі збудувала газопровід через Керченську протоку з Краснодарського краю та продовжує експлуатувати Одеське газове родовище, яке знаходиться в українській економічній зоні. Про це під час міжнародної конференції Odesa Offshore Conference 2018, яка присвячена перспективам видобутку вуглеводнів на шельфі Чорного моря, повідомила голова правління АТ «Чорноморнафтогаз» Світлана Нєжнова.

«На разі біля 1 млрд куб м газу видобувається саме з Одеського газового родовища. Також Росія намагається вирішити питання забезпечення Криму газом іншим шляхом, а саме, без будь-яких погоджень з державою Україна, побудовано газопровід «Краснодарський край – Крим», так само як і побудований Керченський міст… Зазначений газопровід погано працює і тому Росія продовжує добувати газ з економічної зони України», - сказала вона, додавши, що споживання Криму становить біля 2 млрд куб м в рік.

За словами головами «Чорноморнафтогазу», за час анексії Криму Росія, порушуючи норми міжнародного права, пробурила на Одеському родовищі 7 свердловин.

14:16 / 20 вересня 2018

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події