Росія збудувала газопровід «Краснодарський край – Крим» та продовжує добувати газ в українській економічній зоні

Російська Федерація для забезпечення потреби анексованого Криму в природному газі збудувала газопровід через Керченську протоку з Краснодарського краю та продовжує експлуатувати Одеське газове родовище, яке знаходиться в українській економічній зоні. Про це під час міжнародної конференції Odesa Offshore Conference 2018, яка присвячена перспективам видобутку вуглеводнів на шельфі Чорного моря, повідомила голова правління АТ «Чорноморнафтогаз» Світлана Нєжнова.

«На разі біля 1 млрд куб м газу видобувається саме з Одеського газового родовища. Також Росія намагається вирішити питання забезпечення Криму газом іншим шляхом, а саме, без будь-яких погоджень з державою Україна, побудовано газопровід «Краснодарський край – Крим», так само як і побудований Керченський міст… Зазначений газопровід погано працює і тому Росія продовжує добувати газ з економічної зони України», - сказала вона, додавши, що споживання Криму становить біля 2 млрд куб м в рік.

За словами головами «Чорноморнафтогазу», за час анексії Криму Росія, порушуючи норми міжнародного права, пробурила на Одеському родовищі 7 свердловин.

14:16 / 20 вересня, 2018

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події