Росія збудувала газопровід «Краснодарський край – Крим» та продовжує добувати газ в українській економічній зоні

Російська Федерація для забезпечення потреби анексованого Криму в природному газі збудувала газопровід через Керченську протоку з Краснодарського краю та продовжує експлуатувати Одеське газове родовище, яке знаходиться в українській економічній зоні. Про це під час міжнародної конференції Odesa Offshore Conference 2018, яка присвячена перспективам видобутку вуглеводнів на шельфі Чорного моря, повідомила голова правління АТ «Чорноморнафтогаз» Світлана Нєжнова.

«На разі біля 1 млрд куб м газу видобувається саме з Одеського газового родовища. Також Росія намагається вирішити питання забезпечення Криму газом іншим шляхом, а саме, без будь-яких погоджень з державою Україна, побудовано газопровід «Краснодарський край – Крим», так само як і побудований Керченський міст… Зазначений газопровід погано працює і тому Росія продовжує добувати газ з економічної зони України», - сказала вона, додавши, що споживання Криму становить біля 2 млрд куб м в рік.

За словами головами «Чорноморнафтогазу», за час анексії Криму Росія, порушуючи норми міжнародного права, пробурила на Одеському родовищі 7 свердловин.

14:16 / 20 вересня, 2018

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події