Росія, незважаючи на санкції, проводить випробування німецьких турбін в Криму – Reuters

За інформацією Міністерства енергетики РФ, в Криму проведені перші випробування турбін німецького виробництва, незважаючи на санкції з боку ЄС. Про це повідомляє агентство Reuters.

Як повідомлялося раніше, Росія анексувала Крим у 2014р. З тих пір РФ підпала під ряж міжнародних санкцій, включаючи санкції з боку ЄС, які забороняють поставки енергетичного обладнання на півострів. Але Росія відправила в Крим 4 турбіни, побудовані німецькою інжиніринговою компанією Siemens, без відома останньої. Така поставка викликала негативну реакцію з боку офіційного Берліну та Брюсселю.

Як повідомили агентству Reuters ряд спеціалістів в сфері електроенергетики, без допомоги Siemens або інженерів, що працюють на Siemens, Росії було б важко запустити турбіни та програмне забезпечення, яке використовується для їх експлуатації. Проте проведені тестування вказують на те, що Росія наближається до мети - введення турбін в експлуатацію і запуску роботи ТЕС.

Раніше Міненерго РФ заявило про успішний запуск одного із двох енергоблоків ТЕС у Сімферополі.  Також Росія працює над завершенням будівництва ще однієї ТЕС на півострові. Представники Siemens заявили, що ці процеси відбуваються без їх згоди.

12:49 / 4 липня 2018

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події