Росія, незважаючи на санкції, проводить випробування німецьких турбін в Криму – Reuters

За інформацією Міністерства енергетики РФ, в Криму проведені перші випробування турбін німецького виробництва, незважаючи на санкції з боку ЄС. Про це повідомляє агентство Reuters.

Як повідомлялося раніше, Росія анексувала Крим у 2014р. З тих пір РФ підпала під ряж міжнародних санкцій, включаючи санкції з боку ЄС, які забороняють поставки енергетичного обладнання на півострів. Але Росія відправила в Крим 4 турбіни, побудовані німецькою інжиніринговою компанією Siemens, без відома останньої. Така поставка викликала негативну реакцію з боку офіційного Берліну та Брюсселю.

Як повідомили агентству Reuters ряд спеціалістів в сфері електроенергетики, без допомоги Siemens або інженерів, що працюють на Siemens, Росії було б важко запустити турбіни та програмне забезпечення, яке використовується для їх експлуатації. Проте проведені тестування вказують на те, що Росія наближається до мети - введення турбін в експлуатацію і запуску роботи ТЕС.

Раніше Міненерго РФ заявило про успішний запуск одного із двох енергоблоків ТЕС у Сімферополі.  Також Росія працює над завершенням будівництва ще однієї ТЕС на півострові. Представники Siemens заявили, що ці процеси відбуваються без їх згоди.

12:49 / 4 липня 2018

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події