Росія, незважаючи на санкції, проводить випробування німецьких турбін в Криму – Reuters

За інформацією Міністерства енергетики РФ, в Криму проведені перші випробування турбін німецького виробництва, незважаючи на санкції з боку ЄС. Про це повідомляє агентство Reuters.

Як повідомлялося раніше, Росія анексувала Крим у 2014р. З тих пір РФ підпала під ряж міжнародних санкцій, включаючи санкції з боку ЄС, які забороняють поставки енергетичного обладнання на півострів. Але Росія відправила в Крим 4 турбіни, побудовані німецькою інжиніринговою компанією Siemens, без відома останньої. Така поставка викликала негативну реакцію з боку офіційного Берліну та Брюсселю.

Як повідомили агентству Reuters ряд спеціалістів в сфері електроенергетики, без допомоги Siemens або інженерів, що працюють на Siemens, Росії було б важко запустити турбіни та програмне забезпечення, яке використовується для їх експлуатації. Проте проведені тестування вказують на те, що Росія наближається до мети - введення турбін в експлуатацію і запуску роботи ТЕС.

Раніше Міненерго РФ заявило про успішний запуск одного із двох енергоблоків ТЕС у Сімферополі.  Також Росія працює над завершенням будівництва ще однієї ТЕС на півострові. Представники Siemens заявили, що ці процеси відбуваються без їх згоди.

12:49 / 4 липня, 2018

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події