РГК звинувачує «Нафтогаз» у тиску

25 липня 2018 року, в офісі «Регіональної Газової Компанії» в Києві пройшли обшуки. За повідомленнями РГК, обшуки пройшли в рамках розслідування корупції в групі Нафтогаз. «Кримінальна справа проти посадових осіб групи Нафтогаз пов’язана з закупкою програмного забезпечення для запровадження добового балансування.

РГК використовує програмне забезпечення власної розробки. І не має жодного відношення до компанії IP Systems та можливої корупції в групі Нафтогаз, повязаної з закупками програмного продукту цієї компанії», - йдеться у повідомленні РГК. «Обшуки можна вважати проявами тиску Нафтогазу на РГК з метою саботування добового балансування ринку газу. Правоохоронці руйнують та вилучають сервери компанії, на яких містяться програмні продукти для добового балансування газорозподільних мереж та багатьох інших продуктів для клієнтів газорозподільних підприємств. Внаслідок дій правоохоронців буде заблокована робота програмного забезпечення, яке створене фахівцями компанії і було представлене Секретаріату Енергетичного співтовариства, Світовому банку та НКРЕКП», - додають у компанії.

РГК звернулася до Єврокомісії, Європейського енергетичного співтовариства, Світового банку, посольств США та Великобританії з проханням втрутитись в ситуацію і вплинути на посадових осіб «Нафтогазу» та припинити використання силових структур у боротьбі проти реформування ринку газу.

Довідка EXPRO:

«Регіональна Газова Компанія» - сервісна компанія, що надає послуги з фінансового, юридичного, технологічного консалтингу. Клієнтами компанії є постачальники газу в 16 регіонах країни, а також 19 газорозподільних компаній, на обслуговуванні яких перебуває понад 200 тис км газопроводів і 8 млн побутових споживачів газу.

17:30 / 25 липня, 2018

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події