РГК звинувачує «Нафтогаз» у тиску

25 липня 2018 року, в офісі «Регіональної Газової Компанії» в Києві пройшли обшуки. За повідомленнями РГК, обшуки пройшли в рамках розслідування корупції в групі Нафтогаз. «Кримінальна справа проти посадових осіб групи Нафтогаз пов’язана з закупкою програмного забезпечення для запровадження добового балансування.

РГК використовує програмне забезпечення власної розробки. І не має жодного відношення до компанії IP Systems та можливої корупції в групі Нафтогаз, повязаної з закупками програмного продукту цієї компанії», - йдеться у повідомленні РГК. «Обшуки можна вважати проявами тиску Нафтогазу на РГК з метою саботування добового балансування ринку газу. Правоохоронці руйнують та вилучають сервери компанії, на яких містяться програмні продукти для добового балансування газорозподільних мереж та багатьох інших продуктів для клієнтів газорозподільних підприємств. Внаслідок дій правоохоронців буде заблокована робота програмного забезпечення, яке створене фахівцями компанії і було представлене Секретаріату Енергетичного співтовариства, Світовому банку та НКРЕКП», - додають у компанії.

РГК звернулася до Єврокомісії, Європейського енергетичного співтовариства, Світового банку, посольств США та Великобританії з проханням втрутитись в ситуацію і вплинути на посадових осіб «Нафтогазу» та припинити використання силових структур у боротьбі проти реформування ринку газу.

Довідка EXPRO:

«Регіональна Газова Компанія» - сервісна компанія, що надає послуги з фінансового, юридичного, технологічного консалтингу. Клієнтами компанії є постачальники газу в 16 регіонах країни, а також 19 газорозподільних компаній, на обслуговуванні яких перебуває понад 200 тис км газопроводів і 8 млн побутових споживачів газу.

17:30 / 25 липня, 2018

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події