РГК звинувачує «Нафтогаз» у тиску

25 липня 2018 року, в офісі «Регіональної Газової Компанії» в Києві пройшли обшуки. За повідомленнями РГК, обшуки пройшли в рамках розслідування корупції в групі Нафтогаз. «Кримінальна справа проти посадових осіб групи Нафтогаз пов’язана з закупкою програмного забезпечення для запровадження добового балансування.

РГК використовує програмне забезпечення власної розробки. І не має жодного відношення до компанії IP Systems та можливої корупції в групі Нафтогаз, повязаної з закупками програмного продукту цієї компанії», - йдеться у повідомленні РГК. «Обшуки можна вважати проявами тиску Нафтогазу на РГК з метою саботування добового балансування ринку газу. Правоохоронці руйнують та вилучають сервери компанії, на яких містяться програмні продукти для добового балансування газорозподільних мереж та багатьох інших продуктів для клієнтів газорозподільних підприємств. Внаслідок дій правоохоронців буде заблокована робота програмного забезпечення, яке створене фахівцями компанії і було представлене Секретаріату Енергетичного співтовариства, Світовому банку та НКРЕКП», - додають у компанії.

РГК звернулася до Єврокомісії, Європейського енергетичного співтовариства, Світового банку, посольств США та Великобританії з проханням втрутитись в ситуацію і вплинути на посадових осіб «Нафтогазу» та припинити використання силових структур у боротьбі проти реформування ринку газу.

Довідка EXPRO:

«Регіональна Газова Компанія» - сервісна компанія, що надає послуги з фінансового, юридичного, технологічного консалтингу. Клієнтами компанії є постачальники газу в 16 регіонах країни, а також 19 газорозподільних компаній, на обслуговуванні яких перебуває понад 200 тис км газопроводів і 8 млн побутових споживачів газу.

17:30 / 25 липня 2018

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події