РГК звинувачує «Нафтогаз» у тиску

25 липня 2018 року, в офісі «Регіональної Газової Компанії» в Києві пройшли обшуки. За повідомленнями РГК, обшуки пройшли в рамках розслідування корупції в групі Нафтогаз. «Кримінальна справа проти посадових осіб групи Нафтогаз пов’язана з закупкою програмного забезпечення для запровадження добового балансування.

РГК використовує програмне забезпечення власної розробки. І не має жодного відношення до компанії IP Systems та можливої корупції в групі Нафтогаз, повязаної з закупками програмного продукту цієї компанії», - йдеться у повідомленні РГК. «Обшуки можна вважати проявами тиску Нафтогазу на РГК з метою саботування добового балансування ринку газу. Правоохоронці руйнують та вилучають сервери компанії, на яких містяться програмні продукти для добового балансування газорозподільних мереж та багатьох інших продуктів для клієнтів газорозподільних підприємств. Внаслідок дій правоохоронців буде заблокована робота програмного забезпечення, яке створене фахівцями компанії і було представлене Секретаріату Енергетичного співтовариства, Світовому банку та НКРЕКП», - додають у компанії.

РГК звернулася до Єврокомісії, Європейського енергетичного співтовариства, Світового банку, посольств США та Великобританії з проханням втрутитись в ситуацію і вплинути на посадових осіб «Нафтогазу» та припинити використання силових структур у боротьбі проти реформування ринку газу.

Довідка EXPRO:

«Регіональна Газова Компанія» - сервісна компанія, що надає послуги з фінансового, юридичного, технологічного консалтингу. Клієнтами компанії є постачальники газу в 16 регіонах країни, а також 19 газорозподільних компаній, на обслуговуванні яких перебуває понад 200 тис км газопроводів і 8 млн побутових споживачів газу.

17:30 / 25 липня 2018

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події