Рекордний ріст ціни на bitcoin збільшує прибутковість проекту цифрової енергостанції компанії Hotmine у 3 рази

Рекордний ріст ціни на криптовалюту з найбільшим обсягом капіталізації – bitcoin – до 65 тис дол станом на 21 жовтня (з 47 тис дол на початку жовтня) збільшив потенційний чистий прибуток, який може отримати інвестор у проект цифрової енергетичної станції компанії Hotmine, у 3 рази - до 100% річних у доларі США. Про це свідчать розрахунки агентства ExPro.

Згідно розрахунків, при ціні bitcoin на рівні 47 тис дол (станом на 4 жовтня) потенційний чистий прибуток інвестора складав 30% річних у доларі, при умові інвестицій від 1 тис дол в проект протягом трьох років. При ціні 65 тис дол, прибуток оцінюється на рівні 100% річних у доларі.

Детальні розрахунки рентабельності проекту цифрової енергетичної станції ви можете знайти за посиланням, а всі новини про проект і етапи його розвитку представлені на профільному Telergam-каналі «Цифрова енергія».

Засновник компанії Hotmine Олесь Слободенюк, який нещодавно презентував інвестиційний проект цифрової енергетичної станції на майданчику Южно-Української АЕС, зазначив, що така ситуацію на ринку криптовалют сприяє реалізації проекту та має підштовхнути органи влади, державну компанію НАЕК «Енергоатом» до сприяння реалізації проекту, який використає надлишкову електроенергію АЕС для виробництва цифрових активів.

«На сьогодні ринкова кон’юнктура говорить сама за себе: інвестиції в виробництво цифрових активів можуть дати рекордно високу дохідність… «Енергоатому», місцевим органам влади та іншим стейкхолдерам проекту цифрової енергетичної станції слід поквапитися зі створення умов для реалізації проекту на фоні зростання ціни bitcoin. Саме зараз ми маємо сприятливе інвестиційне середовище, момент можливостей для створення цифрової енергетичної станції», - сказав Олесь Слободенюк в коментарі для агентства ExPro.

Компанія Hotmine зробила проект цифрової енергетичної станції децентралізованим, тобто доступним для всіх бажаючих інвесторів (початкова сума інвестицій складає 800 - 1000 дол). Компанія пропонує всім бажаючим приєднатися до проекту та слідкувати за новинами щодо розвитку ініціативи зі створення цифрової енергетичної станції на Telergam-каналі «Цифрова енергія».

Як повідомляло агентство ExPro, 28 вересня 2021р компанія Hotmine презентувала та запустила в роботу демонстраційний проект цифрової енергетичної станції потужністю 0,5 кВт на базі інформаційного центру Южно-Української АЕС; майбутній проект енергетичної станції зможе трансформувати надлишкову базову атомну електроенергію в цифрові активи (віртуальні активи), забезпечити додаткове споживання енергії АЕС та створити можливість отримати прибутки для багатьох, малих інвесторів.

Засновник Hotmine Олесь Слободенюк пояснив, що на проекті цифрової енергетичної станції потужністю 1 МВт планується залучити 1 тисячу інвесторів, а на потужності 1 ГВт - вже мільйон пайових учасників.

Довідка агентства ExPro, компанія Hotmine (ТОВ «Спецхеш») була створена у 2013 році. Компанія займається дослідженнями, проектуванням, розробкою (R&D) та реалізацією проектів у сфері виробництва віртуальних активів (майнінгу), установкою та налаштування обладнання для отримання віртуальних активів, виробництвом такого обладнання, а також імпортом його складових в Україну.

11:26 / 22 жовтня 2021

Подiї
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
Всі події