Рада з представників найбільших компаній на ринку е/е розпочинає роботу на УЕБ

Рада з представників найбільших генеруючих та трейдингових компаній на ринку електроенергії була створена на майданчику «Української енергетичної біржі» та розпочала свою роботу. Про це 7 квітня повідомив прес-центр біржі.

«Українська енергетична біржа» активно працює над розробкою та впровадженням нововведень для розвитку торгівлі енергоресурсами, зокрема електроенергією. Свідченням цього є створення Ради секцій, що дасть змогу тісніше взаємодіяти з учасниками ринку у напрацюванні нових розробок, спрямованих на розвиток і впровадження нових технологій та продуктів», - відзначив голова біржового комітету біржі Олексій Дубовський.

Рада готуватиме пропозиції щодо поточних питань, пов’язаних з організацією торгівлі електроенергією, порядком здійснення розрахунків та поставки, механізмами управління ризиками, розвитку та впровадження нових технологій торгів та торгових інструментів. Також Рада буде брати участь у розробці програм з підготовки фахівців біржового ринку.

До її складу увійшли представники енергогенеруючих та компаній-постачальників, а саме:

  • ВП «Енергоатом-Трейдинг» ДП «Енергоатом» (Станіслав Зеленецький);
  • ПрАТ «Укргідроенерго» (Володимир Джунь, Олександр Гречко);
  • ПАТ «Центренерго» (Володимир Галущак);
  • ТОВ «МХП Еко Енерджи» (Олександр Шутка);
  • ТОВ «Д.Трейдінг» (Сергій Мирончиков, Вадим Катмаєв, Єгор Захарченко);
  • ТОВ «Нова-Енергетична-Компанія» (Андрій Курмаз);
  • ТОВ «ЕРУ Трейдінг» (Михайло Волошин);
  • ТОВ «Де Трейдинг» (Денис Миронов);
  • ТОВ «Енера» (Богдан Морофіянець).
11:03 / 8 квітня 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події