Порушено справу про банкрутство «Південь Енерго Збут»

Господарський суд міста Києва відкрив провадження у справі про банкрутство компанії-постачальника на ринку електроенергії та природного газу «Південь Енерго Збут». Про це повідомляє ExPro з посиланням на дані реєстру, у випуску ExPro Electricity Weekly

Заява про відкриття провадження надійшла від ТОВ «Юнайтед Енерджі», проти якої також розглядається справа про банкрутство.

Як зазначено в матеріалах суду, заява була подана у зв`язку із наявною та непогашеною заборгованістю у розмірі 940 млн грн.

Як повідомлялося раніше в ExPro, cуд прийняв до розгляду заяву про відкриття провадження у справі про банкрутство “Юнайтед Енерджі” за позовом “Львівобленерго”. Згодом до суду надійшла ще одна заява - від ПАТ «Нафтопереробний комплекс - ГАЛИЧИНА». 


Суди в енергетиці

Резонансні та найцікавіші судові рішення українського ринку електроенергії ви зможете прочитати у щоденних та щотижневих випусках ExPro Electricity Daily та ExPro Electricity Weekly

Безкоштовну пробну двотижневу підписку ви можете замовити, заповнивши форму

12:16 / 15 вересня 2025

Публікації
Публікації