PGNiG та Нафтогаз провели переговори щодо співпраці в газовому секторі

Керівництво найбільших державних нафтогазових компаній Польщі (PGNiG) та України (Нафтогаз) провели переговори щодо співпраці в газовому секторі, повідомляє пресслужба компанії PGNiG.

Так голова правління PGNiG Павел Маєвський, віце-голова Роберт Перковський та Артур Цішлик зустрілися з головою правління Нафтогазу Юрієм Вітренком та його командою.

До цієї команди увійшли: директор зі стратигічних проєктів дивізіону «Нафтогаз Розвідка та Видобування» - Максим Вітик, керівник напрямку з розвитку бізнесу дивізіону «Нафтогаз Розвідка та Видобування» - Євгеній Сташенко, директор зі стратегії та розвитку бізнесу Групи Нафтогаз – Сергій Боєв.

На зустрічі обговорювали можливість співпраці в пошуках та видобутку газу на Західній України. А також вели перемовини щодо ризиків, пов'язаних з газопроводом «Північний потік-2».

Зазначимо, що сьогодні на презентації УГВ другого єтапу PEC-проєктів щодо розробки 35 нафтогазових родовищ (розділених на 4 кластери) на сході України, була також присутня велика делегація представників від PGNiG. Що говорить про їх зацікавленість проєктами  з видобутку газу не тільки на заході а й на сході України.

 

14:34 / 25 січня 2022

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події