Перелік споживачів «Укрінтеренерго» поповнився «Турбоатомом» та Київським зоопарком

Перелік клієнтів постачальника «останньої надії» ДПЗД «Укрінтеренерго» поповнився харківським заводом енергетичного машинобудування АТ «Турбоатом», структурними підрозділами оператора енергосистеми ДП «НЕК «Укренерго» та «Київським зоологічним парком загальнодержавного значення». Такі дані містяться в опублікованому за 10 січня списку споживачів «Укрінтеренерго».

Також поставкою «останньої надії» скористаються ряд водоканалів – «Місьводоканал» Сумської міськради, «Миргородводоканал», «Полтававодоканал», «Маріупольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства», «Апостоловеводоканал» та ін.; підприємство ДК «Укрборонопром» - ДП «Харківський автомобільний завод»; відокремлений підрозділ «Ременерго», яке займається обслуговуванням ТЕС ПАТ «Центренерго»; КП «Чернівецьке тролейбусне управління»; КП «Первомайськтеплокомуненерго».

Довідка ExPro. Поставка «останньої надії» передбачена законом України «Про ринок електричної енергії» для тих споживачів, які не змогли знайти постачальника на вільному ринку та забезпечити себе електроенергією з 1 січня 2019р. Термін поставки обмежений періодом 90 днів. В середині грудня 2018р Кабінет міністрів поклав виконання обов’язків з поставки «останньої надії» на ДПЗД «Укрінтеренерго», яке до цього в основному займалося експортом електроенергії, а НКРЕКП встановила тариф (рівень маржі) постачальника «останньої надії» на рівні 486,06 грн/МВт-год (без ПДВ).

За словами члена НКРЕКП Олени Антонової, тариф постачальника «останньої надії» буде на 14% вище тарифу постачальника універсальної послуги. Згідно розрахунків ExPro, кінцева вартість електроенергії, яка буде купуватися у постачальника «останньої надії» буде на рівні 2,54-2,79 грн/кВт-год (для промислових споживачів першого класу напруги) та 2,76-3,53 грн/кВт-год (для другого класу напруги).

14:05 / 11 січня, 2019

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події