Пандемія затримала поставку обладнання для сонячних станцій «Нафтогазу» - Коболєв

Пандемія коронавірусу у світі затримала поставки сонячних панелей з Китаю в Україну для будівництва двох сонячних станцій, яке здійснює НАК «Нафтогаз України». Про це 22 червня в інтерв’ю для видання «Ліга.Бізнес» повідомив голова правління компанії Андрій Коболєв.

«Через карантин у нас сталася зупинка деяких робіт. Наприклад, через коронавірус на якийсь час зупинився експорт сонячних батарей з Китаю для двох наших споруджуваних СЕС», - сказав він.

Коболєв зазначив, що «Нафтогаз» будує СЕС в Харківській та Житомирських областях.

«Ми вже будуємо дві станції – в Андріївці Харківської області і в селі Чуднів Житомирської області. Перша буде здана найближчим часом. Потужність поки не готовий сказати, можливо, ми будемо її переглядати», - додав він.

За словами Коболєва, компанія розуміє, що її проекти будуть підпадати під іншу систему державного регулювання. «Тариф сказати не можу, але ми розраховуємо, що наш проект окупиться десь протягом 7 років», - сказав голова правління.

Як повідомляло агентство ExPro, нещодавно Коболєв заявив, що «Нафтогаз» планує розширювати інвестувати у сегмент відновлюваної енергетики, а саме - в біоенергетику та водневу енергетику.

19:59 / 22 червня 2020

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події