Ольга Бородіна очолила функцію «Управління закупівлями» Нафтогазу

НАК «Нафтогаз України» виділив в окрему корпоративну функцію – «Управління закупівлями», який очолила новоприбула співробітниця, експертка з досвідом роботи у Royal Dutch Shell та Shell Sahalin - Ольга Бородіна, повідомляє пресслужба.

Основною метою трансформації Нафтогазу в цьому напрямку - зробити закупівлі матеріалів, обладнання і послуг ефективнішими, що дасть змогу компанії працювати швидше та дешевше, та наблизитись до міжнародних стандартів.

Тож, як відзначили в Нафтогазі, саме для цього запросили Ольгу Бородіну (громадянку Нідерландів), яка має 20-річний досвід роботи в енергетичній сфері, 15 з яких присвячений саме роботі з поставками та закупівлями.

Перед новою учасницею команди поставлена амбітна ціль – досягнення 10-15% економії на всіх придбаних товарах та послугах. Вона відповідатиме за повноцінне впровадження уніфікованої системи управління ланцюжками поставок Supply Chain Management (SCM).

Функція опікуватиметься такими бізнес-процесами Групи:

  •  управління потребами;
  •  категорійний менеджмент;
  •  управління закупівлями.
13:13 / 8 квітня 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події