«НВК Укренергосоюз» планує капремонт свердловини №1 Губського родовища

ТОВ «Наукововиробнича корпорація Український енергетичний союз» («НВК Укренергосоюз») планує промислову розробку Губського родовища вуглеводнів Братсько-Яснопольщинської зони структуру у Сумській області. Про це повідомляється в єдиному реєстрі ОВД на початку вересня, а також в наших періодичних виданнях для підписників EXPRO Gas&Oil Daily PROCUREMENT та EXPRO Gas&Oil Weekly.

Видобування природного газу, нафти, конденсату Губського родовища передбачається шляхом відновлення (капітального ремонту) та експлуатації пошукової свердловини № 1 Губська. Ці роботи плануються за допомогою бурового верстату вантажопідйомністю не менше 320 тонн роторним та комбінованим (ротор + турбінний) способом буріння.

Крім того, в разі отримання позитивних результатів освоєння, випробування й пробної експлуатації свердловини № 1 Губська. А також після проведення 3Д-сейсмічних досліджень, планується  спорудження експлуатаційної свердловини № 3 Губська глибиною 5100м.

За даними намірів, при отриманні промислових припливів вуглеводнів на новій свердловині (№3 Губська) передбачається: будівництво установки підготовки нафти та газу (УПНГ), підключення свердловин до УПНГ шляхом прокладання нафтогазопроводів-шлейфів, та будівництво газопроводу від УПНГ до газотранспортних мереж.

Нагадаємо у серпній цього року суд зобов’язав Держгеонадра видати «НВК Укренергосоюз» спецдозвіл на Братсько-Яснопольщинську площу (в межах якої розташоване Губське родовище) строком дії до 2025р.

Довідка ExPro

Губське родовище вуглеводнів Братсько-Яснопольщинської зони структур виявлено в 1981 р за результатами сейсморозвіувальних робіт. Тут було пробурено дві свердловини – № 1 Губська та № 2 Губська, котрі невдовзі ліквідували з геологічних причин.

Спецдозвіл № 3734 на користування надрами в межах Губського родовища площею 2,83 кв км виданий 21 січня 2010р до 2020р. Однак у червні 2018р Держгеонадра припинили дію дозволу, і лише у 2021р віновили після судового рішення.

Керівником та кінцевим бенефіціаром «НВК Укренергосоюз» є Володимир Леонтьев, до переліку засновників компанії також входять: Віталій Мельник, Валерій Баришпіль, Ігор Зеленський, Дмитро Веріженко.

15:53 / 13 вересня 2021

Подiї
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
Всі події