Номінаційний комітет визначився із 5 кандидатами на посади членів наглядової ради «Укренерго»

Комітет з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств (Номінаційний комітет) відібрав чотирьох кандидатів у незалежні члени наглядової ради НЕК «Укренерго», ними стали екс-голова представництва ЄБРР в Україні Шевкі Аджунер, Луїджі де Францискі (працював в операторі енергосистеми Італії – компанії Terna), Олів'є Апперт (працював в операторі енергосистеми Франції – компанії EDF) та Педер Андреасен (оператор енергосистеми Данії – Energinet.dk). Про відповідне рішення Номінаційного комітету повідомило джерело в уряді.

Також комітет визначився із кандидатурою одного представника від держави, ним став Сергій Кушнір, який працює на посаді заступника державного секретаря Кабміну, а до того – заступником міністра Кабімну та керівником служби віце-прем’єр-міністра.

Луїджі де Францискі також працював в операторі енергосистеми Чорногорії (компанія CGES) та італійській компанії GRTN. Педер Андреасен займав посаду голови ENTSO-E (європейська мережа операторів енергосистем країн континентальної Європи, в яку Україна прагне згодом інтегруватися).

В подальшому кандидатури новообраних членів наглядової ради має розглянути Кабінет міністрів та прийняти рішення щодо їх затвердження. До складу наглядової ради «Укренерго» мають входити 7 членів (4 незалежних та 3 представники від держави), таким чином Номінаційний комітет має визначитися ще з 2 кандидатурами на посади представників від акціонера (уряду).

В Номінаційний комітет входять представники від уряду (міністр Кабміну Олександр Саєнко, перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов, в. о. міністра фінансів Оксана Маркарова, міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик) а також представники від міжнародних донорів (ЄБРР, IFC та МВФ) та бізнес-омбудсмен Альгірдас Шемета.

15:53 / 1 серпня 2018

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події