Номінаційний комітет визначився із 5 кандидатами на посади членів наглядової ради «Укренерго»

Комітет з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств (Номінаційний комітет) відібрав чотирьох кандидатів у незалежні члени наглядової ради НЕК «Укренерго», ними стали екс-голова представництва ЄБРР в Україні Шевкі Аджунер, Луїджі де Францискі (працював в операторі енергосистеми Італії – компанії Terna), Олів'є Апперт (працював в операторі енергосистеми Франції – компанії EDF) та Педер Андреасен (оператор енергосистеми Данії – Energinet.dk). Про відповідне рішення Номінаційного комітету повідомило джерело в уряді.

Також комітет визначився із кандидатурою одного представника від держави, ним став Сергій Кушнір, який працює на посаді заступника державного секретаря Кабміну, а до того – заступником міністра Кабімну та керівником служби віце-прем’єр-міністра.

Луїджі де Францискі також працював в операторі енергосистеми Чорногорії (компанія CGES) та італійській компанії GRTN. Педер Андреасен займав посаду голови ENTSO-E (європейська мережа операторів енергосистем країн континентальної Європи, в яку Україна прагне згодом інтегруватися).

В подальшому кандидатури новообраних членів наглядової ради має розглянути Кабінет міністрів та прийняти рішення щодо їх затвердження. До складу наглядової ради «Укренерго» мають входити 7 членів (4 незалежних та 3 представники від держави), таким чином Номінаційний комітет має визначитися ще з 2 кандидатурами на посади представників від акціонера (уряду).

В Номінаційний комітет входять представники від уряду (міністр Кабміну Олександр Саєнко, перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов, в. о. міністра фінансів Оксана Маркарова, міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик) а також представники від міжнародних донорів (ЄБРР, IFC та МВФ) та бізнес-омбудсмен Альгірдас Шемета.

15:53 / 1 серпня, 2018

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події