«Нафтогаз» замовив оцінку запасів на своїх родовищах Єгипті

НАК «Нафтогаз України» підписало договір з американською Ryder Scott Company про проведення незалежної оцінки запасів і резервів вуглеводнів на розроблюваних їм родовищах в Єгипті. Копія контракту 2 травня оприлюднена держкомпанією в системі ProZorro.

Вартість контракту становить $71 тис, роботи повинні бути виконані протягом 49 календарних днів. «Нафтогаз» замовив оцінку запасів на 7 родовищах.

Ryder Scott проводила оцінку запасів «Нафтогазу» на кінець 2016р, і її результати були оприлюднені в готовому звіті за той рік. Зокрема, тоді доведені і ймовірні запаси групи «Нафтогаз» становили 304,9 млрд куб м по природному газу і 47,2 млн нафти і конденсату.

12:00 / 7 травня, 2018

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події