Нафтогаз призначив комітет з керування PEC-проєктом який здійснює Expert Petroleum

НАК «Нафтогаз України» призначив комітет із керування РЕС-проєктом, який здійснюватиме Expert Petroleum. Про це повідомляє пресслужба «Укргазвидобування» (УГВ).

За повідомленням, до зазначеного комітету увійшли 4 представники УГВ: Олександр Сендега, - директор «Львівгазвидобування»,Сергій Боєв - директор зі стратегії, В’ячеслав Філатов - начальник департаменту моніторингу та планування геолого-технологічних заходів, Євген Сташенко - начальник відділу розвитку бізнесу.

Міжнародний партнер компанія Expert Petroleum, з яким було укладено РЕС-контракт планує дати дихання 13-ти виснаженим родовищам та збільшити видобуток в продовж 5 років на 300 млн кум м газу, повідомляють в компанії. 

«Ми сподіваємося, що в цьому проєкті нам вдасться показати високий результат і ми зможемо розширити сферу своєї діяльності й на інші українські родовища. Це залежить від того, наскільки добре ми будемо справлятися із нашими зобов’язаннями за контрактом, наскільки Нафтогаз буде задоволений результатом нашої роботи. Я буду єдиним іноземцем, котрий працюватиме тут. Всі інші будуть українці. Наша компанія дуже мобільна. Приймає рішення швидко. В ній вітаються ініціативи і пропозиції. Вислуховують усіх на будь-якому рівні», – повідомив Мішель Лобутан, операційний директор Expert Petroleum, який нещодавно разом зі своєю командою зустрілися з керівництвом підрозділу «Львівгазвидобування» та відвідали об’єкти Стрийського промислу.

В Нафтогазі відзначили, що найближчими місяцями представники Expert Petroleum проведуть аудити виробничих об’єктів, екологічного стану, системи охорони та безпеки праці. Після чого разом із керуючим комітетом Нафтогазу вони сформують виробничі плани та розпочнуть роботи на родовищах.

Нафтогаз планує й надалі залучати партнерів для збільшення видобутку на виснажених родовищах, наголосили у Групі.

«Це 13 «малих» та «старих» газових родовищ з складною геологічною будовою, при розробці яких ми сподіваємося побачити приклади управління і оптимізації, застосування нових технологій та європейських стандартів керування представниками Expert Petroleum. У разі успішності цієї практики ми розглянемо можливості партнерства на інших родовищах у Центральній та Східній Україні», – зазначив Олександр Романюк, директор дивізіону «Розвідка і видобування» Групи Нафтогаз.

13:34 / 2 липня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події