«Нафтогаз» і «ЙЕ Енергія» підписали договір поставки природного газу за ринковими цінами

НАК «Нафтогаз України» і ТОВ «ЙЕ Енергія» підписали договір щодо купівлі природного газу за ринковою ціною. Про це повідомляє прес-служба «Нафтогазу».

За словами «Нафтогазу», компанія досягла домовленостей з найбільшим постачальником – компанією «ЙЕ Енергія», яка є оптовим постачальником в тому числі і для низки регіональних газзбутів, що працюють під брендом «Твій газзбут».

Підписання такого договору дозволить забезпечити постачальників ресурсом для річних контрактів на поставку природного газу для населення та комерційних споживачів. Також це дасть змогу постачальникам гарантувати стабільні поставки газу протягом року.

Інформацію про ціну природного газу за укладеним контрактом не оприлюднено. «Нафтогаз» зазначає, що компанія готова надати можливість купувати газ постачальникам, які працюють на роздрібному ринку для населення на рівних умовах.

Річний тариф, який впроваджуватимуть для захисту споживачів, буде надаватися за замовчуванням усіма газопостачальними компаніями з 1 травня, як це передбачено проектом рішення НКРЕКП. При цьому кожен споживач зможе змінювати річний тарифний план впродовж року на щомісячний, а також обрати послуги будь-якого іншого постачальника газу.

16:32 / 23 березня 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події