«Нафтогаз» і «ЙЕ Енергія» підписали договір поставки природного газу за ринковими цінами

НАК «Нафтогаз України» і ТОВ «ЙЕ Енергія» підписали договір щодо купівлі природного газу за ринковою ціною. Про це повідомляє прес-служба «Нафтогазу».

За словами «Нафтогазу», компанія досягла домовленостей з найбільшим постачальником – компанією «ЙЕ Енергія», яка є оптовим постачальником в тому числі і для низки регіональних газзбутів, що працюють під брендом «Твій газзбут».

Підписання такого договору дозволить забезпечити постачальників ресурсом для річних контрактів на поставку природного газу для населення та комерційних споживачів. Також це дасть змогу постачальникам гарантувати стабільні поставки газу протягом року.

Інформацію про ціну природного газу за укладеним контрактом не оприлюднено. «Нафтогаз» зазначає, що компанія готова надати можливість купувати газ постачальникам, які працюють на роздрібному ринку для населення на рівних умовах.

Річний тариф, який впроваджуватимуть для захисту споживачів, буде надаватися за замовчуванням усіма газопостачальними компаніями з 1 травня, як це передбачено проектом рішення НКРЕКП. При цьому кожен споживач зможе змінювати річний тарифний план впродовж року на щомісячний, а також обрати послуги будь-якого іншого постачальника газу.

16:32 / 23 березня 2021

Подiї
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
Всі події