«Надра України» пропонує партнерство щодо розробки Олеської УРП-ділянки

НАК «Надра України» (належить до сфери управління Держгеонадр) готова піти в колоборацію з сторонніми компаніями щодо розробки Олеської УРП-ділянки. Про це згадав у своїй доповіді очільник Державної служби геології та надр України Роман Опімах, на Українському енергетичному форумі.

Він розповів, що з часу виходу американської компанії Shеvron з проекту, угода не набула чинності, геологічні роботи не розпочато, тож «Надра України» наразі шукає партнера для реалізації проекту УРП на Олеській діляні площею 6300 кв км.

Мінімальна програма на ділянці передбачає буріння 13 нафтогазових свердловин та проведення 1500 кв км сейсміки протягом перших 5 років. Термін дії ліцензії до 2063р.

Крім того служба підготувала понад 40 нафтогазових об’єктів в Інвестиційний атлас для винесення на електронні торги. Серед них, окрім згаданої Олеської УРП-ділянки, геологічна інформація щодо якої також є в Інвестиційному атласі, слід відзначити нові запропоновані нафтогазові ділянки – це Північно Русанівська, Андріївська та Жуківська нафтогазові ділянки. Первинна геологічна інформація щодо цих ділянок у відкритому доступі та зручному вигляді подана на сайті Державної служби геології та надр України українською та англійською мовами.

Після їх вивчення, ці ділянки можна номінувати на відкриті електронні торги, скориставшись необхідними сервісами відомства, в тому числі онлайн –калькулятором обрахунку початкової ціни спецдозволу, який нещодавно був запущений в роботу на сайті ДНВП «Геоінформ».

Окрім відновлення проекту Олеської УРП Держгеонадра планує цього року підписати три угоди про розподіл продукції на Грунівській, Ічнянській та Охтирській ділянках та виставлення нових вуглеводневих ділянок на е-аукціони.

16:15 / 22 липня 2021

Подiї
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
Всі події